Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Введення

З часу свого заснування в 1875 р. Indiana University of Pennsylvania прогресував і розвивався, щоб відповідати мінливим потребам тих, кого він обслуговує.

IUP поєднує в собі академічні можливості великого університету з високоперсоніфікованим та інтимним середовищем невеликого коледжу.

Майже 12 000 студентів та аспірантів навчаються в наших акредитованих та національно визнаних програмах, насолоджуючись традиційним та нетрадиційним досвідом роботи в класі, займаючись науково-дослідницькою та сервісною діяльністю зі своїми викладачами викладачів, стаючи учнями протягом усього життя, готуючись до нагородження кар’єрою та продуктивним життям та розвиваючи лідерські навички для ефективного громадянства

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Indiana

    South Drive,1011, 15705, Indiana

    Програми

    Запитання