IMT Mines Albi

IMT Mines Albi

IMT Mines Albi

Введення

Заснована в 1993 році, IMT Mines Albi - державний вищий навчальний заклад, що спеціалізується на машинобудуванні, підпорядкований Міністерству економіки та промисловості.

Випускник інженерної школи

Будучи французьким "Grande École d'Ingénieurs of Engineering", IMT Mines Albi пропонує видатний спектр програм, що відповідають вашим потребам, талантам і цілям. Наші студенти бакалаврату приймаються на рівні L3 або M1, а наш інженерний диплом видається в кінці Наші програми магістра наук, інженерії, міжнародного магістра (M3) та доктора філософії забезпечують високий рівень наукової та управлінської підготовки для розвитку соціально відповідальних лідерів, схильних до викликів динамічного та невлаштованого світу.

Центр передових досліджень

IMT Mines Albi організовує 3 дослідницькі центри: дослідницький центр RAPSODEE, присвячений енергії, навколишньому середовищу та науці та технології твердих твердих частинок. Інститут Клемента Адера, присвячений дослідженням механічного та матеріалознавчого інженерії з особливим акцентом на аеронавтику та космічну діяльність. Науково-дослідний центр для промислової інженерії, присвяченої організації та управлінню ланцюгами постачання, розробці математичних інструментів та програмного забезпечення для системної інженерії. За визнанням наукового досконалості та якості в рамках партнерських досліджень в галузі промисловості, RAPSODEE та ICA стали спільними дослідницькими підрозділами між CNRS і Mines Albi та лабораторіями з IMT Mines Albi були нагороджені престижним рейтингом "Carnot", етикеткою елітних дослідницьких груп у Франції, яка проводила галузеві дослідження

Бізнес-партнер економічного та регіонального розвитку

IMT Mines Albi постійно розвиває тісні зв'язки з міжнародними та вітчизняними галузями промисловості та бере участь у розвитку регіональної економіки, наприклад, шляхом запуску хостів та ін. Навчальний процес призначений для того, щоб інженери-випускники могли "вдарити землю" робочі місця в різних галузях промисловості. Багато інженери та менеджери з галузі регулярно навчають у школі та тісно займаються його управлінням.

Стратегія

IMT Mines Albi - сучасний та добре оснащений навчальний заклад

  • Підготовка багатопрофільних інженерів відповідно до французької традиції "Grandes Ecoles"
  • доставляє диплом магістра
  • Допоміжний докторський диплом
  • проведення найсучасніших фундаментальних та прикладних досліджень
  • сприяння промисловому впровадженню його діяльності.

IMT Mines Albi належить: - до "Institut Mines-Télécom", французького лідера в галузі освіти та досліджень в галузі машинобудування, інформаційних технологій та менеджменту, - до "Тулузького університету", заснованого в 1290 році і складається з близько 120000 студентів, які поділяються всім університетам поля Альбі - чарівне і спокійне місто, розташоване на південному заході Франції, його історичний центр оголошений місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Розташований у самому центрі сучасної та динамічної мережі університетів "Mines", "Télécom" та "Тулуза", розташованих у Франції та в регіоні Південь-Піренеї, "Mines Albi" розвивається в середовищі всесвітньо відомих дослідницьких кластерів в різні галузі, такі як аеронавтика, рак і здоров'я, енергетика, вода та навколишнє середовище. Прискорена інтернаціоналізація кампуса стала однією з головних цілей для подальшого розвитку. Значний міжнародний досвід є обов'язковим для кожного з наших студентів під час навчання, а IMT Mines Albi щорічно приймає близько 30% іноземних студентів на курсах для студентів та магістрів. Ці студенти приймаються як дипломні, дипломні або дипломні студенти в рамках угод про співробітництво, підписані з університетами з усього світу. Сьогодні близько 50% наших докторських та післядипломних студентів прибувають з-за кордону. Ми розвиваємо міжнародне зацікавлення та визнання наших досліджень, продовжуючи організовувати та спільно організовувати щорічні міжнародні конференції, збільшуючи нашу участь у міжнародних та європейських проектах та розширюючи міжнародні публікації. Розвиток спільних міжнародних дослідницьких груп та лабораторій, а також інтенсифікація візитних професорів посилить нашу позицію на міжнародному рівні. Завдяки новим інвестиціям у технологічні та експериментальні майданчики GALA, MIMAUSA та VALTHERA, а також якості життя в університетському містечку та в цілому Альбі, IMT Mines Albi є привабливим варіантом для вивчення та дослідження.

Розташування

  • Albi

    Allée des sciences, 81000, Albi

Запитання