Immaculata University

Immaculata University

Immaculata University

Введення

Наближаючись до свого 100-річчя, ми прагнемо підтримувати культуру, корінна в традиціях доброзичливості. Ми тримаємо класи невеликими, пропонуючи широкий спектр предметів, спеціальностей та занять. Ми пропонуємо основні християнські цінності в ультрасучасному середовищі. Студент будь-якої віри покине Immaculata University готовий до різноманітного та складного світу в цілому.

Ми тут не просто для того, щоб стати кращими, а для того, щоб творити краще. Наш успіх вимірюється через вартість, яку ми створюємо. Це виникає, коли ми виходимо за рамки себе, щоб служити людям, громадам та навколишньому світу. Ми пишаємося тим, що просуваємо свої знання вперед і використовуємо їх для формування нової мудрості та нових результатів. У Immaculata ми знаємо, що знання не має кінця - і що немає кінця у його здатності змінювати речі на краще.

Immaculata University , католицька академічна спільнота, заснована та спонсорована Сестрами, Служительками Непорочного Серця Марії, прагне до стипендії, формування цілої особистості для керівництва та служіння та розширення можливостей усіх шукати правду, сприяти справедливості та вступати в діалог між вірою та культурою.

Заснований на традиціях та харизмі IHM з 1920 року.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Dunmore

    Morgan Road,104, 18509, Dunmore

    Запитання