Keystone logo
IMF Smart Education

IMF Smart Education

IMF Smart Education

Введення

IMF є національним орієнтиром у навчанні для підприємств та окремих осіб; засвідчено понад 125 000 підготовлених студентів. Наше навчання ґрунтується на різноманітності сфер та досвіді предметів, які ми викладаємо. Якість і репутацію наших послуг гарантують такі організації, як ISO 9001 і 14001, ANCED (Національна асоціація центрів дистанційної освіти) і Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB). Сьогодні в нашому каталозі ми викладаємо такі предмети, як запобігання професійним ризикам із відновлюваних джерел енергії та людські ресурси. У нас є приватні та офіційні кваліфікації, остання є результатом альянсу, підписаного з престижними університетами, що дозволяє нам пропонувати цінні папери, які регулюються Міністерством освіти. Студенти мають можливість вибрати режим, який вони хочуть створити для вашого курсу, а компанії можуть вибрати використання нашого бонусу за навчання з управління послугами для обробки вашого кредиту. Ми покладаємося на команду професіоналів, які спеціалізуються в кожній галузі, щоб надавати навчальну та навчальну допомогу студентам, гарантуючи, що в будь-який час ми отримуємо індивідуальну, всебічну команду догляду.

Серед наших інструментів є працевлаштування та практика як наших приватних клієнтів, так і компаній, які можуть отримати вигоду від місця зустрічі на ринку праці. Ми також маємо інноваційну платформу для онлайн-навчання з понад 250 доступними курсами. Ми розробили індивідуальну роботу для таких компаній, як Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Voice of Galicia тощо. Ми також співпрацюємо з роботодавцями, соціальними партнерами та державною адміністрацією, щоб просувати безкоштовне навчання для певних груп і безробітних. Коротше кажучи, ми є організацією, основною метою якої є задоволення наших клієнтів, і для цього ми щойно знайшли спосіб досягти цього: прагнемо кожного дня давати найкраще.

Вид

Бачення IFM - стати міжнародним лідером у дистанційному навчанні та онлайн -професіоналами в технічних сферах.

Місія

Ми хочемо рости з вами. Мета - забезпечити високий рівень задоволеності наших клієнтів за допомогою персональної уваги та досконалості якості послуг. Ця мета вимагає постійного вдосконалення технічних та матеріальних ресурсів, а максимальне залучення всіх працівників до навчання МФО - це зовсім інший досвід.

Цінності

 • Зробіть доступним навчання для випускників, забезпечуючи якісне навчання за конкурентними цінами.
 • Вибираючи нові технології, які додають вартості навчанню.
 • Фізична близькість до студентів через нашу міжнародну мережу офісів та асоційованих центрів.
 • Персоналізована система академічного наставництва. Мотивував надзвичайно професійну команду.
 • Внутрішня прихильність до нашої команди, встановлення політики, яка дозволяє професійному розвитку на основі довіри, гнучкості та самовимоги.
 • Понад 150 тисяч студентів із задоволеністю 98%
  • Працевлаштування наших студентів становить 99%
  • Міжнародний стипендіальний план
  • Понад 20 років навчання найвищої якості.
  • Пул роботи та стажування
  • Нетворкінг з професіоналами

Розташування

 • Madrid

  Madrid, Іспанія

  • Madrid

   Calle de Bernardino Obregón, 25, 28012, Madrid

   Програми

   Запитання