Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Введення

Про Imagine Education Australia

Imagine Education Australia - це професійно-технічна освіта та навчальний центр та приватний англійський мовний центр з кампусами в Брісбені та на Золотому узбережжі.

Imagine Education Australia у вищій Imagine Education Australia є чотири кампуси: наш головний кампус на дорозі Бенова; наш Сауспорт Центральний Кампус зі Скарбороу-стріт; наш Аммор Кампус в Ашморі; і наш кампус Брісбен в центрі Брісбен-Сіті.

Уявіть, що освіта також має чотири навчальні навчальні центри, де студенти можуть отримати практичний досвід роботи в реальному середовищі. Наші навчальні навчальні заклади призначені для студентів, які навчаються на нашому факультеті автомобільного, факультету дитячих послуг та факультету гостинності.

Уявіть, що освіта передбачає:

 • Стан сучасних засобів
 • Першокласні курси для студентів з Австралії та всього світу
 • Студентські послуги (включаючи допомогу в сімейному проживання та допомогу у працевлаштуванні)
 • Досвідчений та професійний персонал
 • Забавні та захоплюючі заняття

Наше завдання

Місія " Imagine Education Australia - забезпечити освіту світового рівня для всіх учнів у позитивному та дбайливому навчальному середовищі. Це буде досягнуто за допомогою:

 • Максимізація міжнародної обізнаності шляхом інтеграції студентів до австралійського суспільства, а отже, розвиток глибокого розуміння австралійської культури.
 • Використання нових та інноваційних методів навчання.
 • Допомога студентам розвинути компетенцію та впевненість у використанні англійської мови, щоб впоратись з академічними вимогами вищої школи та університету в Австралії.
 • Створити навчальний Pathways , послуги та можливості для учнів за допомогою високоякісних програм, спрямованих на студентів, в безпечному та сприятливому шкільному середовищі від його виділених вчителів та допоміжного персоналу.

Уявіть, що освіта є синонімом якісної освіти та довгострокового кар'єрного успіху.

Чому вчитися з нами?

 1. Досвід і можливості: Imagine Education Australia є зареєстрованою організацією навчання, яка проводила якісну підготовку, що стосується промисловості з 2005 року. У нас є спеціальні засоби та найсучасніші навчальні середовища, що включають технологію інтерактивної дошки.
 2. Акредитовані курси: наша кваліфікація побудована відповідно до національних навчальних пакетів та відповідає стандартам якості ПТО. Imagine Education Australia , що курси " Imagine Education Australia " підтверджені галуззю, щоб забезпечити найсучасніші та відповідні тренінги для сучасного ділового середовища.
 3. Промисловий персонал. Завдяки кваліфікованому, пристрасному викладацькому складу, який має багаторічний досвід роботи у відповідних галузях та підтримує інклюзивне навчання, студенти одержують навчання з найкращих.
 4. Визнання попереднього навчання та перерахування кредитів. Ваші попередні навчання та досвід роботи можна визнати кредитом у компанії Imagine Education Australia .
 5. Pathways Foundation *: Студенти, які шукають Pathway вступу в університетські програми бакалавра, можуть скористатися програмою Foundation Imagine Education Australia 's Pathway . Pathways від наших професійних програм дозволяють вам перейти на бакалаврські програми за допомогою кредиту, тобто ви можете закінчити свій ступінь ще швидше!
 6. Живі навчальні середовища: не просто навчайтесь у класі: навчайтесь в одному з навчальних навчальних закладів Imagine, де ви отримуєте практичні практичні заняття та досвід, необхідний для започаткування вашої кар'єри.
 7. Оцінка на основі вміння: продемонструйте своє навчання багатьма способами, а не просто іспитами. Крім того, навчальні програми на роботі оцінюються спільно з власним тренінгом з питань зайнятості.
 8. Гнучкі вимоги до в'їзду та багаторазові споживання: Ви ніколи не пропустите свою дату початку, використовуючи гнучкі варіанти реєстрації та численні витрати Imagine протягом усього року.
 9. Варіанти оплати: дізнавайтеся про економічно ефективний спосіб досягнення вашої кар'єри чи Pathway для подальшого навчання за нашими конкурентними цінами на курси та репутацією за гнучкими планами платежів.
 10. Стипендії: ми визнаємо пристрасть та академічний талант наших заявників, і ми пропонуємо стипендіальну програму.
 11. Доступні місця, що фінансуються урядом. Позиції, що фінансуються урядом, доступні для вітчизняного навчання, стажування та стажування.
 12. Артикуляція університету *: ваше навчання може розраховувати на ваш університетський ступінь з нашою університетською артикуляцією в Університеті Бонда та інших великих австралійських університетах. Ми завжди розширюємо ваші можливості кар'єри!

* ВАЖЛИВЕ ПРИМІТКА: Це ні в якому разі не означає гарантоване місце в програмі університету або середньої школи. Індивідуальні заявки повинні бути затверджені прикладним університетом або школою.

Розташування

 • Gold Coast

  3 Benowa Rd, 4215, Gold Coast

 • Brisbane

  Brisbane, Австралія

  Запитання