Ilia State University

Ilia State University

Ilia State University

Введення

Чому Ilia State University ?

Ilia State University щорічно відвідує близько 5000 першокурсників на всіх рівнях вищої освіти. ISU прагне задовольнити потреби кожного студента та допомогти їм досягти свого потенціалу. Ilia State University забезпечить своїх студентів всебічним досвідом, щоб забезпечити їм необхідні знання, навички та впевненість у досягненні майбутніх цілей у сфері кар'єри. МСУ надає передові та цілеспрямовані академічні спільноти, де студенти можуть навчатися у спеціалістів та отримати кваліфікацію, яку вони шукають.

Ми пропонуємо:

Студентське навчання - Яскраві відносини між викладачами та студентами сприяють жвавому академічному співробітництву та дебатам. Студенти заохочуються та підтримуються професорським факультетом для пошуку своїх індивідуальних дослідницьких інтересів під час навчання.

Практичний навчальний план - МСУ співпрацює з державними органами та міжнародними організаціями, а також з державними та приватними організаціями, що створюють можливості для студентів інтегрувати теоретичні знання в світ або роботу.

Можливості для обміну та подвійного навчання - З 2012 року МСУ пропонує програми обміну своїм студентам та співробітникам у численних міжнародних вищих навчальних закладах. ISU пропонує студентам ексклюзивну можливість отримати диплом про подвійну диплом з різними австрійськими та американськими університетами.

Конкурсні навчання - ISU пропонує висококласну освіту за допомогою конкурентних планів за навчання та гнучких варіантів оплати в країні та регіоні.

Незабутня студентська життя, привітна спільнота, де студенти можуть займатися різноманітними академічними, соціальними та культурними заходами.

Приєднуйтесь до Ilia State University та починайте з нами дивовижний життєвий досвід!

Статистика

Ilia State University КОРОТКО

 • Рік заснування: 2006 рік
 • Місцезнаходження: Тбілісі, Грузія
 • Співробітники: 301 професор і понад 1000 викладачів, наукових співробітників та інших співробітників.
 • 4 школи: школа мистецтв і наук, школа природничих наук та інженерії, школа бізнесу, школа права
 • Студентів: 15 763
 • Програми навчання: До 80 акредитованих програм на бакалавра, магістра та доктора філософії. рівнях
 • Наукові та навчальні заклади в багатьох регіонах Грузії
 • Школа бізнесу: місце навчання № 1 для грузинських першокурсників з 2015 року

  Розташування

  • Tbilisi

   Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5, 0162, Tbilisi

  Запитання