Institute for Law and Finance

Institute for Law and Finance

Institute for Law and Finance

Введення

Інститут права та фінансів (ILF) є центром академічної майстерності у викладанні та дослідженні. Вона була створена як некомерційна організація у 2002 році за підтримки Гете-університету Франкфурт-на-Майні за підтримки багатьох відомих установ. Провідні комерційні банки та міжнародні юридичні фірми, Франкфуртська торгово-промислова палата, місто Франкфурт та Гессен, а також Європейський центральний банк та Deutsche Bundesbank активно залучаються до ILF прямо з етапів планування до сьогодні

ILF проводить академічне навчання та дослідження та відіграє сприятливу роль як центр політики з моменту її заснування як приватного та державного партнерства. Він забезпечує міждисциплінарну підготовку юристів, вищих керівників та керівників у Німеччині та у всьому світі та слугує політичним центром у законодавчому процесі, пропонуючи форуми для дискусій та обмінів між академічними та практичними працівниками.

Викладання

ILF пропонує ступінь магістра права в галузі фінансів (LL.M. Finance) ступінь програми на порівняльному законодавстві та міждисциплінарної основі висококваліфікованих випускників права або бізнесу / економіки з Німеччини та за кордоном. Ця програма магістра спрямована на студентів, зацікавлених у поєднанні теоретичних знань та практичних занять в спеціалізованих галузях права та міжнародних фінансів. Курси в цій високоспеціалізованій програмі ведуться цілком англійською мовою.

Наш факультет складається з видатних вчених та практиків. Високо авторитетні юридичні та економічні професори Французького університету Ґете, всі з яких мають вражаючий міжнародний досвід, а також професори гостя з-за кордону та партнери з провідних міжнародних юридичних фірм, експерти з центральних і комерційних банків, а також регулюючі органи та аудиторські компанії. щоб передати свої знання та досвід для наших студентів.

Відношення факультету до студентів від 70 до 50 є відмінним, а наші маленькі класи забезпечують тісний прямий зв'язок між факультетом та студентами. Крім того, всі наші студенти мають можливість застосувати знання, отримані під час програми, а також створювати професійні контакти, пройшовши 6-8 тижневе стажування з нашими спонсорами. Крім того, ILF має угоди про співпрацю для студентських обмінів з Колумбійською юридичною школою, FGV DIREITO RIO у Бразилії та Амстердамської бізнес-школою.

Щорічно ILF також пропонує 2-тижневі літні та весняні школи. Експерти з юридичних фірм та банків з довгого списку спонсорів ILF забезпечують інтенсивне розуміння практичних питань, пов'язаних із законом про банківські та ринкові ринки капіталу та корпоративне право, до близько 40 попередньо обраних легальних стажерів.

Центр досліджень та політики

Крім своєї освітньої ролі, ILF також є центром компетенції для досліджень та розробки політики у галузі права та міжнародних фінансів.

ILF допомагає у процесі, протягом якого важливі законодавчі зміни здійснюються у сферах законодавства про компанію, банківську діяльність та ринки капіталу, забезпечуючи, щоб ці зміни були добре розглянуті та обговорені за допомогою наукових дослідників та форумів. З цією метою ILF має ряд робочих документів і регулярно організовує гостьові лекції, конференції та дискусійні подіуми з актуальних тем. Доповідачі включають університетських професорів з Німеччини та за кордон, а також представників регуляторних органів, корпорацій, організацій та юридичних фірм.

Громадськість щиро запрошується до всіх гостьових лекцій ILF, які проводяться регулярно у Палаці фінансів.

Розташування

 • Frankfurt

  House of Finance The Goethe-Universität Campus Westend Grüneburgplatz 1 , 60323, Frankfurt

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання