Keystone logo
IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam Магістр міського середовища, сталого розвитку та зміни клімату: інтегроване управління землею, водою та повітрям
IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

Магістр міського середовища, сталого розвитку та зміни клімату: інтегроване управління землею, водою та повітрям

Rotterdam, Нідерланди

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 17 800 / per year *

На кампусі

* інституційний внесок: студенти не з ЄЕЗ| 15600 євро: плата за навчання: голландські студенти / студенти ЄЕЗ | €15600: статутний внесок: голландські студенти / студенти ЄЕЗ

Введення

Це та програма, яку ви шукаєте?

Ця програма критично розглядає теорію та останні тенденції та розробки, пов’язані з адаптацією та пом’якшенням змін клімату в містах, а також їх зв’язки зі сталим управлінням повітрям, землею та водою.

Програма навчання в двох словах

Кліматично нейтральні та стійкі міста є важливими опорами в боротьбі зі зростаючою загрозою та наслідками зміни клімату. Студенти вивчатимуть важливі соціальні, економічні та управлінські аспекти кліматично нейтральних і стійких міст.

Чому ця програма

Міське середовище, стійкість і зміна клімату

Кліматично нейтральні та стійкі міста є важливими опорами в боротьбі зі зростаючою загрозою та наслідками зміни клімату. Але цей пошук має здійснюватися в рамках цілей сталого розвитку, які спрямовані на належне використання та управління ключовими природними ресурсами, які в першу чергу охороняють планету. Цей трек оцінює різні політики, підходи та інструменти для досягнення кліматичної стійкості, кліматичної нейтральності та екологічної стійкості в міських районах у всьому світі, зосереджуючись на трьох найважливіших природних ресурсах і суспільних благах – землі, воді та повітрі.

Які особливості цієї доріжки?

Окрім отримання диплома магістра в Університеті Еразма Роттердама, закладі, який незмінно входить до 3% найкращих університетів світу, вивчення напряму «Міське середовище, сталий розвиток і зміна клімату» також означає, що ви зможете:

Оцініть зміну клімату з ширшої точки зору

Під час майстер-треку студенти навчаться критично міркувати та взаємодіяти з рамками сталого розвитку, такими як «економіка пончиків» (Кейт Раворт, 2017), та їхнім зв’язком із зміною клімату.

Оцініть багатогранні принципи «стійкості» та «ризику»

Маючи чітке розуміння загроз і ризиків, спричинених кліматом, студенти зможуть застосовувати ці принципи до землі, води та повітря, використовуючи природничі рішення.

Розробити та представити стратегію кліматичної стійкості для клієнтської організації

Наприкінці майстер-треку студенти розроблять і презентуватимуть стратегію адаптації до зміни клімату та пом’якшення наслідків для організації-клієнта у відповідь на реальну потребу розвитку та на основі наявних даних, обставин та інституційних структур.

Відвідування відповідних проектів

Студенти цього курсу відвідають різні приклади ініціатив щодо стійкості та стійкості до зміни клімату в Нідерландах, які вони критично оцінять у рамках теоретичних концепцій, представлених та обговорених у класі.

Застосовуйте інструменти, які використовують практики для аналізу міського середовища

Учасники майстер-треку навчаться використовувати інструменти ГІС для аналізу природного та антропогенного середовища. Відомості з геоприв’язаних даних можуть бути важливими для адаптації до клімату та прийняття рішень щодо пом’якшення наслідків.

Теоретичне та практичне значення дипломних проектів

Майстер-трек заохочує студентів критично застосовувати та оцінювати теорії, представлені в класі, до тематичних досліджень у своїх дипломних проектах та (пізніших) публікаціях, і таким чином допомагати будувати теорію.

Навіщо навчатися в IHS, Роттердамському університеті Еразмус?

Отримайте ступінь магістра у 100 найкращих університетах

Роттердамський університет Еразма, відомий своєю академічною суворістю та високою якістю освіти, постійно входить до 3% найкращих університетів світу.

Наші методи навчання унікальні

Поряд з викладацькою та дослідницькою діяльністю IHS, наші викладачі працюють у польових умовах над реальними випадками по всьому світу. Виклики, навчання та запитання з цих різних контекстів повертаються до класу та вплітаються в нашу навчальну програму.

Ви застосовуєте все, чого навчилися

Студенти навчаються через суміш лекцій, реальних кейсів, дискусій, дискусій, імітаційних середовищ, письмових завдань та групової роботи. Польові візити та проекти в Роттердамі та інших містах Голландії забезпечують першочергові проблеми місцевих міських проблем. Студенти мають можливість виконати дипломну роботу за кордоном та зануритися у відповідний міський контекст для збору даних.

Ми пропонуємо справді міжнародне та різноманітне середовище

Класна кімната IHS складається з професіоналів середнього рівня та свіжих випускників з багатим і різноманітним досвідом з більш ніж 45 країн. Серед типових професій – архітектура, інженерія, планування, економіка, соціальні науки, екологія та житлове будівництво.

Навчання у Роттердамі - центр стійких міських інновацій

Знакова архітектура, піонерське міське планування та відоме мультикультурне населення вивели Роттердам на передній край інновацій та розвитку в міському світі.

Насолоджуйтеся запрошеними лекторами з ООН-Хабітат та інших ключових зацікавлених сторін у міській сфері

IHS співпрацює зі світовими лідерами у сфері міського розвитку, включаючи UN-Habitat, Cities Alliance та ICLEI, а також з провідними університетами Нідерландів та в усьому світі, щоб забезпечити додаткові академічні ресурси для наших студентів.

Про Школу

Запитання