IFCAM

IFCAM

IFCAM

Введення

Університет Групи

Відкритий університет IFCAM здійснює підготовку всіх працівників Групи та забезпечує понад два мільйони годин навчання щороку. Від педагогічної концепції, до анімації формувань, через інтеграцію нових режимів навчання, університет створює та розповсюджує збагачені, досвід, співпрацю та локальні пристрої.

Наші місії

Зі своїми знаннями про бізнес-напрямки Групи та необхідними навичками, IFCAM є головним гравцем у трансформації Групи. Він підтримує проекти, розробляє та поширює навчальні програми, передбачає та ділиться майбутніми розробками.

Наші переконання

Подумайте цифрові в службі людині в навчанні.

 • Поверніть людей на пристрої, які до цього часу займалися 100% самопідготовкою.
 • Супроводжуйте навчання та вдосконалення навичок віддалено.
 • Енергійно та оптимізуйте навчання віч-на-віч за допомогою цифрових технологій.
 • Надайте бажання, запропонуйте учням привабливі пристрої, щоб розвивати та підтримувати навчання.

Зробіть чудовий досвід наживо.

 • Індивідуалізація курсів.
 • Настроювання супроводу.
 • Соціальний та мультимодальний підхід.
 • Співчуття!
 • Динаміка відкриття.

Наші сертифікати

IFCAM має кваліфікацію OPQF (Професійний офіс кваліфікаційних навчальних організацій), яка засвідчує професіоналізм навчальної організації та гарантує якість наданих послуг: навички та досвід тренерів, адекватність ресурсів для послуг, довідники і контроль задоволеності клієнтів, стійкості організації навчання та дотримання чинних правил.

Ця кваліфікація свідчить про те, що університет має достатню кваліфікацію для виконання своїх завдань на службі Групи та зобов’язує колективи до процесу постійного вдосконалення.

Будучи першим IFCAM університетом у банківському секторі, який IFCAM свою дипломну політику, IFCAM , як орган, що сертифікує, має право проводити свої IFCAM програми (магістерські та бакалаврські) в кінці навчальних курсів.

rawpixel.com / Пікселі

119541_pexels-photo-515166.jpeg

Університет для всіх

IFCAM розробляє, виробляє та використовує потужні тренувальні пристрої у навчальній суміші. Вони охоплюють усі знання, необхідні для банківського / страхового бізнесу, і підтримують працівників у розвитку їх навичок, незалежно від рівня, роботи та функції.

Пропозиція охоплює шість основних напрямків банківської діяльності / страхування, забезпечуючи послідовне та всебічне навчання працівників технічним, регуляторним, поведінковим та реляційним аспектам, а також ідеальну інтеграцію в культуру компанії.

Фізичні та дистаціональні кампуси

Університет має кампус, що розкинувся на двох ділянках , один розташований в Парижі з вугіллям La Boétie, а другий - в основі представників Групи, Silvae в Монруге .

Області навчання також віддалені: IFCAM управляє 3 платформами електронного навчання , на яких проходять навчання співробітники Групи. Навчання та його ресурси стають більш доступними через єдиний Портал , який дозволяє працівникам передбачати та слідкувати за своїми навчальними діями та бути гравцем у їхньому розвитку .

Розташування

 • Montrouge

  58 Avenue Verdier, 92120, Montrouge

 • Paris

  16 Rue la Boétie,, 75008, Paris

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання