Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Введення

Бізнес-школа Instituto Europeo de Posgrado є членом-засновником Іспанської асоціації бізнес-шкіл (AEEN) та асоційованим членом Міжнародної комісії з дистанційної освіти (ICODE).

Понад 1 млн. Навчальних годин проводяться щорічно через свою онлайн-платформу для студентів різних національностей (міжнародної мережі). У 2013 році в Instituto Europeo de Posgrado навчалося понад 2000 осіб.

Для цього інститут Europeo de Posgrado розраховує на директорів, викладачів, викладачів і випускників найпрестижніших університетів і бізнес-шкіл з усього світу.

Стипендії та платіжні засоби

Якщо ви зацікавлені в вивченні магістра або MBA, Instituto Europeo de Posgrado може допомогти вам надати вам 40% стипендій і коштів для оплати:

Особистий телефонний інтерв'ю

Щоб претендувати на отримання стипендії, заявник має пройти персональне телефонне інтерв'ю, в якому Інститут Європи де Посоградо спробує визначити, чи відповідає заявник встановленим вимогам.

Ці вимоги пов'язані з особистим, професійним та фінансовим становищем кандидатів. Для судового розгляду ми дотримуємося строгого порядку застосування.

Платіжні засоби


Існують також спеціальні платіжні засоби, які підтримує Instituto Europeo de Posgrado.

Розташування

  • Madrid

    Instituto Europeo de Posgrado C/ Caléndula 93 Edificio J (Miniparc III), Alcobendas, 28109 Madrid, 28109, Madrid

  • Spain Online

    Spain Online, Іспанія

    Програми

    Запитання