Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

Введення

Колиска дизайну та промисловості.

У центрі столичного регіону, який можна порівняти з Лондоном і Нью-Йорком, Мілан для всього світу є синонімом мистецтва, промисловості, фінансів, дизайну та моди.

У Мілані працювали митці такого калібру, як Леонардо та Браманте, а через чотири століття Марінетті та Боччоні, засновники футуристичного руху.

Зовсім недавно відомі архітектори та дизайнери, такі як брати Кастільоні, Маджісттретті та Занузо, а також модельєри, такі як Армані та Версаче, і це лише деякі, зробили Мілан світовим центром моди та дизайну.

Мистецтво, наука, промисловість і фінанси є культурами, що лежать в основі прагматизму цього міста та його творчого та підприємницького духу.

Невипадково наша школа народилася в Мілані, черпаючи натхнення для своїх методів навчання з ноу-хау, мислення та інновацій, настільки типових для внутрішньої частини Мілана та його історії.

Проектування як товарів, так і послуг для промисловості та з промисловістю є покликанням IED Milan, де дизайн у всіх його розгалуженнях навчають і практикують.

Протягом багатьох років наші студенти відзначалися професійно, підживлюючи як феномен «Зроблено в Італії», так і виробництво в країнах походження своєю креативністю та компетентністю.

Своїм створенням у 1966 році IED завдячує інтуїції свого президента Франческо Мореллі. Згодом вона стала міжнародною мережею досконалості 100% Made in Italy, яка працює у сферах навчання та досліджень у таких дисциплінах, як дизайн, мода, візуальні комунікації та менеджмент.

Перш за все, IED – це освітня система, що розвивається, яка здатна та віддана щоденному переосмисленню. Його місія широко поширена та чітка: запропонувати молодим креативним людям ґрунтовну підготовку – як теоретичну, так і практичну – та передати їм «Знання та мислення в дизайні», які супроводжуватимуть їх усе життя.

IED — це набагато більше, ніж школа: завдяки своїй непохитній прихильності до інновацій, це плавильний котел, де постійно розкриваються нові покоління професіоналізму.

IED — це джерело ідей, які розвивають креативність за допомогою:

 • бакалаврські курси
 • магістерські курси
 • курси підвищення кваліфікації

Особливості кампусу

  Стипендії та фінансування

  bds

  Розташування

  • Milan

   IED Design / Visual Communication / Management e Comunicazione via A. Sciesa, 4 , 20135 , Milan

   • Milan

    IED Fashion Via Pompeo Leoni, 3 , 20141, Milan

   • Milan

    IED Master Via Bezzecca, 5 , 20135, Milan

    Запитання