Idaho State University College of Science and Engineering

Idaho State University College of Science and Engineering

Idaho State University College of Science and Engineering

Введення

Наше завдання

Науково-технічний коледж надає студентам всебічну освіту для підготовки до кар'єри в математиці, науці, техніці та суміжних галузях, таких як освіта та медичні професії. Це досягається не лише завдяки навчанню в класі, але особливо за допомогою лабораторних, проектних та польових інструктажів. Наукові дослідження є невід’ємною частиною нашої місії як засобу навчання студентів бути оригінальними та критичними мислителями, а також покращувати наш світ за допомогою відкриттів та винаходів.

Дипломні програми для студентів

Коледж включає сім відділів: біологічних наук, хімії, географічних наук, математики та статистики, цивільної та екологічної інженерії, машинобудування та фізики та ядерної техніки та електротехніки. Коледж також керує програмою інформатики на кафедрі інформатики та інформатики. Кожна кафедра пропонує різні ступені, що відповідають її дисципліні, включаючи ступінь бакалавра наук (BS) та ступінь бакалавра мистецтв (BA), а також ступінь магістра (MS) та доктора наук (DA, PhD) . Сильні сторони цих кафедр та ступенів об’єднуються у створенні коледжу, який веде до інновацій, зростання та, що найголовніше, до успіху студентів.

Дослідження та розвиток

Науково-технічний коледж пишається своїм науковим досвідом. Від генетики до досліджень планет, від матеріалознавства до ядерних реакторів, науково-дослідні групи, що керуються викладачами, роблять нові відкриття, які покращують наш спосіб життя та зміцнюють економіку. Наше дослідження проводиться в десятках лабораторій, використовує потужні обчислювальні ресурси та розповсюджується по неперевершеному полю в північних Скелястих горах. Ми залучаємо більше 8 мільйонів доларів США щороку для фінансування досліджень і часто співпрацюємо з бізнесом та промисловістю, щоб допомогти вирішити проблеми місцевого та регіонального значення. Аспіранти є життєво важливою частиною наших дослідницьких зусиль, і сотні студентів також використовують нагоду розпочати свою наукову діяльність.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Pocatello

    South 8th Avenue,921, 83209, Pocatello

    Запитання