© Eva Dang
The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

Введення

У протоколі ICMP ми завжди зосереджені на потребах і потенціал окремих студентів, гарантуючи, що освіта ми забезпечуємо адаптований і індивідуальний, і дати вам найкращі шанси на успіх в дуже конкурентоспроможною і складній обстановці в музичній індустрії.

Оригінал

Ми дуже пишаємося нашою історією і спадщиною, що не мають аналогів в секторі музичної освіти. За 30 років ми вчили, ми заслужили репутацію за якість, технічна досконалість і успіх, і, в результаті, тисячі студентів вибрали для вивчення з нами, роблячи ICMP відправною точкою для їхньої кар'єри в музиці. ICMP був заснований в 1986 році як Інститут гітари і Basstech, і був першою установою, щоб забезпечити відповідну, практичну і професійну підготовку для сучасних музикантів. Проте, в той час як ім'я та особистість протоколу ICMP, природно, розвивалася з плином часу, основна увага на потребах студентів ніколи не змінювався. В результаті випускники по протоколу ICMP тепер можна знайти зробити успішну кар'єру в усьому світі - грати, виконуючи, а також створення або викладання музики, як в своїх громадах і на деяких з найбільших сценах світу.

У цьому році в протоколі ICMP ми відзначаємо наш 30-й рік розробки і надання відповідних, високоякісних навчальних курсів для студентів музики. Ми вперше методи навчання, структура навчального плану і філософії, які тепер стали еталоном для сучасного музичного освіти. Наш викладацький факультет, наш головний актив, завжди неперевершеними в Великобританії, а насправді де-небудь ще в світі. Наш Лондон розташування займає центральне місце в нашій здатності забезпечити студентам з неймовірним діапазоном можливостей, щоб продемонструвати свої таланти і будувати свої мережі, і наша надихаюча середовище навчання надає вам прекрасну можливість розвивати свої навички і знання в рамках підготовки до успішної кар'єри в музика.

Інноваційний

Був ICMP першим пропонувати програми на повний робочий день для студентів сучасної музики, і ми продовжуємо впроваджувати інновації та розвивати наше становище. Цей неперевершений досвід означає, що наші студенти набувають методи, щоб виразити себе, інструменти, щоб вижити в цій галузі, а також можливість зробити кар'єру, як нагородження гравців, виконавців, педагогів, керівників промисловості, підприємців, і багато іншого.незалежний

ICMP є незалежним постачальником музичної освіти. На відміну від інших шкіл, ми не зобов'язаним інвесторів, які мають короткострокові цілі бізнесу, щоб досягти. Наша мета не просто відкрити все більше і більше центрів і зареєструвати все більше і більше студентів. В результаті, ми можемо взяти дуже довгострокову перспективу щодо розвитку та покращення нашого становища і стандарти якості для підтримки розвитку кар'єри широкого кола починаючих музикантів, творчих і музичних підприємців. У протоколі ICMP ви можете бути впевнені, що школа завжди має свої інтереси на серце. У багатьох місцях намагаються скопіювати нашу формулу, але, звичайно ж, є тільки один ICMP - оригінальний, інноваційний, незалежний і індивідуальний.

ЧОМУ САМЕ ICMP

Ми розуміємо, що, як початківець музикант, автор пісень і музичний бізнес підприємець, у вас є якісь важкий вибір, щоб зробити, як ви починаєте на вашій кар'єрі. Наша місія полягає в тому, щоб надихати, заохочувати і оснастити наших студентів, щоб досягти успіху за рахунок надання актуальної та інноваційної освіти найвищої якості. І у нас є більш ніж 30-річний досвід у наданні навичок і знань і обміну досвідом з тисячами студентів.

Індивідуальний підхід до викладання і навчання

Ось в протоколі ICMP кожен студент направляється, підтримується і цінується. Ми працюємо з вами до досягнення ваших особистих цілей. Для цього у нас є різні елементи підтримки на місці, в тому числі індивідуальні плани навчання, початкової діагностичної оцінки, визначення мети, а також поради та рекомендації щодо вибору модуля. Для підвищення досвіду навчання, ми пропонуємо широкий спектр персоналізованої підтримки, включаючи малі розміри класу; особисті наставники; вставних сесій; персоналізовані працевлаштування та поради промисловості; необмежений безкоштовний Wi-Fi; онлайновий доступ до навчальних матеріалів через спеціальний студентський портал; прямий доступ до можливостей і продуктивності робочих місць; навчання підтримку з боку команди Добробуту; можливості підключення з представниками студентів; і репетиційні кімнати, які можуть бути заброньовані безкоштовно.

Підключення до енергійної музики Лондона сцени

Коли ви починаєте кар'єру в музиці, безперечно, що Лондон є місце бути. А також є одним з найцікавіших і найяскравіших міст світу, Лондон знаходиться в центрі світової музичної індустрії. Він постійно перебуває на передньому краї музики, визначення популярної культури по всьому світу і пропонує безпрецедентні можливості, щоб зробити правильні зв'язку. Лондон розташування по протоколу ICMP є реальним активом, так як це означає, що наші студенти в найкращому місці, щоб почати і процвітати в їх музичній кар'єрі.

Підключення до музичної індустрії

Ми маємо неперевершену мережу зв'язків музичної індустрії, і ми пишаємося тим, що успіх випускники досягти ICMP. Ми пов'язані з усіма основними звукозаписними компаніями, видавців, промоутерів і керуючих компаній, що працюють в Лондоні, і ми робимо ці контакти доступні для всіх наших студентів. З самого першого дня, ми пропонуємо широкий спектр підтримки і можливостей для наших студентів і випускників, даючи Вам найкращу можливу базу для досягти ваших цілей.


Творча і надихаюча середовище навчання

Ми будемо інвестувати в кращому викладання і навчання для наших студентів, з новітнім обладнанням завжди в наявності. Який би курс ви не вибрали, щоб слідувати, ви знайдете об'єкти і обладнання, необхідні для досягнення ваших цілей, поряд з надихаючим навчання та індивідуальний підхід до вашого навчання. Важливо відзначити, що всі студенти по протоколу ICMP можуть використовувати наші кошти для особистої практики, безкоштовно, поза годин розкладом, і ми відкритий сім днів на тиждень.Досвідчені викладачі та фахівців-практиків галузі

Це життєво важливо для нас, що наші студенти вчаться у тих, хто може запропонувати їм поради на основі досвіду реальному житті. Ми знаємо, за те, що студенти мають більше шансів досягти успіху в своїй кар'єрі, коли вони отримують вчення доставляється наставниками, які мають практичне розуміння музичної індустрії. Саме тому наші викладачі не тільки кваліфіковані та досвідчені викладачі та вчені, а й висококваліфіковані фахівці, музичні виконавці та музичного бізнесу підприємці в своєму власному праві. Вони приносять всі ці знання і досвід, а також їх власних великих контактів промисловості, в класі, надаючи студентам з ICMP унікальну можливість зазирнути в будівлю і підтримання Кар'єра в музичній індустрії.

Високі годинник контакту і малий розмір класу

Ми розуміємо, що для того, щоб доставити персоналізований досвід для наших студентів, ми повинні наполегливо працювати, щоб зберегти клас малі розміри і контактних годин високо. На курсі ICMP тому ви будете користуватися деякими з найвищих контактних годин, наданих в будь-якому місці в Великобританії вищої освіти, і ні в одному, щоб один або невелика група відчуває ви будете розглядатися як особистість і мають значний доступ до поради і рекомендації.

Спільнота однодумців

У протоколі ICMP ми пропонуємо нашим студентам спільний і живильним середовищем, складною і підказати вам досягти краще, що ви, можливо, може. Ми гарантуємо, наші студенти відчувають, що вони є частиною спільноти і мають можливості для побудови відносин і взаємодії з однодумцями музикантів. Ми пропонуємо Вам широкий спектр діяльності, в якій беруть участь, наприклад, майстер-класи та концерти, екскурсії та заходи, клуби та громадської діяльності. Ми також організуємо будинок обміну події і гарного самопочуття діяльності. Ваш студент подорож по протоколу ICMP побачите ви стаєте частиною глобального співтовариства в рамках однієї з найрізноманітніших і багатонаціональних міст Великобританії, і ви будете мати можливість спілкуватися з людьми з усіх верств суспільства, доступ до захоплюючі можливості, і по-справжньому зануритися в музичній сцені.

Визнано, довів і шанованим вищим навчальним закладом

Наша якість та акредитацій не мають аналогів в світі сучасного музичного освіти. ICMP користується великим авторитетом як досвідчений і перевірений постачальник вищої освіти; ми розуміємо, що все початківці музиканти вимагають серйозного і досвідченого партнера для того, щоб реалізувати свої особисті музичні мети і амбіції. Протягом 30 років, студенти були виборі ICMP в якості відправної точки для своєї кар'єрі - і ви можете теж!

Якість і акредитацій

ICMP є шановним і акредитованим членом британського вищої якості освіти спільноти. Ми є частиною невеликої та обраної групи постачальників, які можуть використовувати 'UK гарантованої якості "кайт знак Агентства щодо забезпечення якості, надаючи вам із запевненням, що, вибираючи ICMP ви вибираєте установа, яке було якість перевірено таким же чином, як і будь-який інший університет Великобританії.

Розташування

  • London

    Foundation House 1A Dyne Road London NW6 7XG, NW6 7XG, London

    Запитання