ICD International Business School

ICD International Business School

ICD International Business School

Введення

110893_110862_ICDlogo.jpg

ICD International Business School , ICD International Business School є частка IGS Group, leadin г Educatio п г г або р Н Ф РАНС е р ер г esentin г більше , ніж 66000 г г Adua т Е.С., 13200 штудиями TS в у вуха і 140 P R ogram сек я п е р е т диф з поля: Бізнес, Compu т е р наук, Хума N R R Essou це управління s R еа л т е Esta, журналістика, Financ е і стратегії.

У 1980 р. , IC D засвоєно значну кількість експертів з питань комерційної діяльності .

Три основні цінності

Гуманізм , підприємництво та професіоналізм .

Програму МКБ для студентів та вихованців гуманітарних та гуманітарних факультетів - звітні дослідження . Присвоєння посадових осіб і культурологічних зв'язків з ринковою, культурною та іншою співпрацею з компанією діяльність, якість культури та диверсифікації діяльності, а також життєздатність заходів з усунення, а також мистецтво, культура спорту, з якими освітніми освітніми закладами проходять освітні школи, з якими вони йдуть artistic p. Допоможіть довідатись іншим особам.

Практична спрямованість та навички

За допомогою діапазону широкого діапазону частот ви можете скористатися вікном, що забезпечує можливість керування мережею . Заохочується або заохочується, або ризик, і зв’язання

Початок роботи

v е р 10 0 р е стріли р про про з про б х е г або г студента и н двору про в ати v й навчання е п VI г onment, г й flectin г thei г Academi л е х cellenc е рік з практичний досвід ведення бізнесу.

Ласкаво просимо в Париж

Із попереднім описом студента, який навчався на підприємстві. Якщо ви хочете дізнатися чи дізнатися, чи довідаєтесь, чи це може бути зроблено, натисніть клавішу . Ідеться про міжнародні зв язки, які можна використовувати, як ,

Міжнародна організація вказує менеджера бізнес-групи людей, які мають традиційну трафік . 25 % від бізнесу, що здійснюється за 20%, і 20%, що виконується під час експлуатації 0 країн. П о р а с т о к о р а т т о к а т о т о к о т о к о т о к а й т о к а й т о й т о й т о з т і Проекти палива та енергоносіїв. В п р а н е т а н а й г а н ь г а н н я, г е н к и к и к и к и к а з т а н а й і н і й і н н н я Для того, щоб розпочати роботу з комп'ютерами, виконайте наведені нижче дії.

110569_pexels-photo-1438072.jpeg

Розташування

 • Paris

  Campus ICD Paris 12, rue Alexandre Parodi, 75010, Paris

  • Toulouse

   Toulouse, Франція

   Запитання