© ICD Academy for Cultural Diplomacy
Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

Введення

Центр досліджень культурної дипломатії (CCDS) ICD є провідним у світі центром вивчення культурної дипломатії, який пропонує можливості для освіти та професійного розвитку для людей, зацікавлених у подальшій освіті та кар’єрі в наукових колах, дипломатії, державі. , та/або приватний сектор, пов’язаний повністю або частково зі сферою культурної дипломатії.

CCDS, зокрема, зосереджується на дослідженні балансу між жорсткою та м’якою силою, процесу глобалізації у взаємозалежному світі, міжнародній економіці та бізнес-мультикультуралізмі, міжкультурному діалозі та обміні, правах людини, релігії та здатності культурно-орієнтованих ініціатив розвиватися. взаєморозуміння і, в свою чергу, сприяти глобальному миру та стабільності.

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies","author_url":"","source":""}" />

172011_MicrosoftTeams-image4.jpeg

Програми CCDS пропонують високий рівень лідерства та надають студентам навички формування своїх майбутніх лідерських ролей, одночасно вирішуючи критичні проблеми, які кидають виклик сучасному світу. Програми надають передові знання та аналітичні інструменти для вивчення та практики культурної дипломатії та потенціалу, який вона має у формуванні міжнародної політики та глобальних стратегій. Програми CCDS поділяються на такі категорії: курси дистанційного навчання, програми професійного розвитку та дипломи. Програми з культурної дипломатії. Факультет CCDS складається з професорів, високопоставлених політиків та досвідчених професіоналів з державного та приватного секторів. Викладацький склад і консультанти CCDS інтенсивно та колективно працювали над розробкою інноваційних освітніх програм, які забезпечують унікальний підхід до вивчення галузей міжнародних відносин, глобальної економіки, міжкультурних відносин, мистецтва та культури, глобалізації та глобального управління. Традиційні академічні компоненти ступеня в цих галузях були адаптовані, щоб вписатися в динамічний, швидко мінливий світ. З цією метою наш підхід до сучасних глобальних справ також зосереджується на дедалі важливішій ролі м’якої сили та культурної дипломатії у світових справах. Програми є унікальними та інноваційними за своїм змістом та підходом і пропонують професійний розвиток у культурній дипломатії та суміжних сферах. Для студентів, які цікавляться зовнішньою політикою, міжнародними відносинами, культурною дипломатією, політологією або міжнародною економікою, програми забезпечують платформу, на якій студенти можуть отримати практичний досвід і знання високого рівня; озброєння студентів інструментами для початку кар'єри ще до завершення навчання.

Програми ступенів CCDS діють у рамках спільного партнерства між Академією культурної дипломатії та провідними європейськими університетами. Усі ступені присуджуються університетами, які визнані як повністю акредитовані вищі навчальні заклади з правом присвоєння університетських дипломів, є частиною Болонського процесу, встановленого Європейською Комісією, і використовують Європейську систему переказу та накопичення кредитів. (ECTS). Програми надають студентам переваги навчання в різних великих містах Європи і, таким чином, можливість отримати академічний, професійний і особистий досвід життя в різних культурах.

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies","author_url":"","source":""}" />

172012_MicrosoftTeams-image3.png

Університети партнерів Центру досліджень культурної дипломатії

Університет Фуртванген (HFU)

Університет Фуртвангена (HFU) є одним з провідних університетів Німеччини і визнаний за його досконалість у наступних областях:

 • Висока якість та інновації у навчанні
 • Сильна практична спрямованість через співпрацю з промисловістю
 • Міжнародний фокус
 • Прикладне дослідження
 • Постійне навчання та навчання протягом усього життя
 • Співпраця та мотивація
 • Соціальна відповідальність та збереження майбутнього

Основний фокус Університету Фуртванген - на науково обґрунтованому, практичному навчанні та навчанні. Традиційні межі між предметними полями видаляються в міждисциплінарних проектах. HFU є лідером у галузях техніки, інформатики, інформаційних систем та управління, інженерного менеджменту, медіа, міжнародного бізнесу та охорони здоров'я. Спектр курсів і програм постійно вдосконалюється з урахуванням інноваційних розробок. Наша мета полягає в тому, щоб запропонувати талановиті молоді перспективні програми, які надають високоякісні акредитовані ступені, які відкривають виняткові можливості для кар'єрного росту. У той же час, ми підтримуємо шлях, який наші студенти роблять до того, щоб стати відповідальними та компетентними особами, здатними самостійно ідентифікувати та вирішувати проблеми. Крім того, завдяки прикладним дослідженням та академічному професійному розвитку наш університет підтримує наступне покоління вчених, що сприяють інноваціям та вдосконаленню навичок у бізнесі та суспільстві.

Розташування

 • Berlin

  Institute for Cultural Diplomacy Gemthinerstr. 20

  Запитання