© Carrianna Field
Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Введення

інститут Сарагосі

IAMZ є одним з чотирьох середземноморських агрономічних інститутів CIHEAM (Міжнародний центр перспективних досліджень Центру Середземноморського агрономічного), міжнародною міжурядовою організацією -founded в 1962 році за спільної ініціативи ОЕСР і Радою, включаючи Европа- місія полягає в тому, щоб розвивати співробітництво між країнами Середземномор'я в рамках післядипломної підготовки та просування спільних досліджень в галузі сільського господарства, продовольства та сталого розвитку сільських районів.

Хто ми?

Ми глобальна команда з 25 професіоналів з більш ніж 40 років солідний досвід в післядипломної підготовки, наукових досліджень і міжнародної співпраці.

Наші галузі експертизи є підприємства з виробництва, тваринництво, навколишнього середовища, рибного господарства і аквакультури, а також науки, техніки і маркетингу харчових продуктів.

Що ми робимо?

Навчання є серцем бізнесу IAMZ, відповідно до міжнародного та міждисциплінарного підходу. Щороку ми отримуємо понад 400 учасників і 250 професорів запросили близько 80 країн. Ми пропонуємо великі курси для професіоналів і магістра наук програм. Ми заохочуємо і координація спільних науково-дослідних проектів, а також ряд інших спільних заходів. Велика частина цих заходів проводяться у співпраці з національними та міжнародними організаціями, і мають місце в IAMZ або інших центрів середземноморських країн-партнерів.

В даний час ми пропонуємо 8 магістра наук програм (4 Masters щороку протягом двох років). Ми також організовуємо щороку близько 12 короткострокових курсів для фахівців з наукових питань та передових технологій.

Ми також відмінні партнери по тренуваннях, так як ми працюємо з університетами, приватними компаніями та іншими міжнародними організаціями (ОЕСР, ФАО, ООН, СОТ, EFSA, ЄС, МЦСІЗР, EAAP і т.д.) через проекти і дослідні мережі, щоб розробляти і налаштовувати курси та заходи щодо підготовки кадрів відповідно до потреб і завданнями наших партнерів, зокрема, щоб допомогти поширити результати своїх проектів і діяльності по створенню мереж.

Розташування

 • Zaragoza

  IAMZ-CIHEAM Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza. Av. Montañana 1005, 50059, Zaragoza

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання