Hunter College

Hunter College

Hunter College

Введення

У Hunter College ми пропонуємо понад 170 багатих та складних академічних програм, які забезпечують студентів глобальним світоглядом та досвідом для процвітання у вибраній кар'єрі.

Hunter College Міського університету Нью-Йорка, визначний державний університет, цінує навчання в галузі вільних мистецтв та наук як наріжний камінь індивідуального розвитку та життєво важливий фундамент для більш справедливого та інклюзивного суспільства. Продовжуючи нашу давню традицію розширення можливостей, ми прагнемо студентів з усіх верств населення отримати суворий освітній досвід, який готує їх до того, щоб стати лідерами та новаторами у своїх громадах та у світі. Хантер також сприяє інтелектуальному дискурсу, підтримуючи чудові стипендії та творчу діяльність своїм досвідченим факультетом.

Навчальні програми для студентів, аспірантів та професіоналів "Хантер" закликають студентів критично мислити - підходити до проблем з різних точок зору, розрізняти питання, які кожен порушує, та визнавати види доказів для кожної цінності. Академічні програми коледжу наголошують на важливості людського різноманіття, наголошують на наукових дослідженнях та художній творчості та пропонують студентам поширити свою освіту за межами університетського містечка. Ми виховуємо якості, яким наші випускники повинні розвиватися в обраній кар’єрі та змінювати ситуацію як активні громадяни.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • New York

    Park Avenue,695, 10065, New York

    Запитання