Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Введення

Студенти штату Гумбольдт насолоджуються надзвичайним досвідом коледжу, беручи невеликі класи, які викладають професори, які знають їх по імені. Вони живуть та навчаються в одному з найкрасивіших місць у світі - поблизу древніх лісових дерев, гір та пляжів. Ми розташовані в 275 милях на північ від Сан-Франциско в містечку Арката, яке визнане одним з найкращих міст Заходу на Заході.

Заснований: 1913 рік

Випускники: 80 000

Загальна кількість зарахувань: 6 983

Підпільники: 6 442

Майори: 46

Неповнолітні: 72

Співвідношення студент-факультет: 20: 1

Штат Гумбольдта - державна установа та частина системи університету штату Каліфорнія, 23 міста. Ми маємо один із найкращих цінностей вищої освіти в країні зі штатним бакалавратом у розмірі всього 7 863 доларів щорічно.

У нас близько 7000 студентів та 534 викладачів. Ми пропонуємо широкий спектр академічних варіантів, з 51 спеціальностями та 12 аспірантурами в трьох коледжах. Члени факультету є одними з найкращих викладачів та дослідників у своїх галузях. Програми природних ресурсів та наук загальновідомі, а образотворче та виконавське мистецтво - також популярні напрямки вивчення. Протягом навчальної програми студенти виявляють давню відданість соціальній та екологічній відповідальності.

Ми були засновані як учительський коледж у 1913 році. Протягом останнього століття ми переросли з установи, орієнтованої виключно на освіту вчителів, до акредитованого університету з великою науково-дослідною базою. За ці роки відбулося багато змін імен: нас називали Державна нормальна школа Гумбольдта, Державна вчительська колегія Гумбольдта, Державний коледж Гумбольдта, ХСМ Гумбольдта, а з 1974 року - Гумбольдтський державний університет.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Arcata

    Harpst Street,1, 95521, Arcata

    Запитання