National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

Введення

Школа гуманітарних пробуджує інтерес і дослідження в багатьох міждисциплінарних областях з програмами, починаючи від культури і колоніалізму ірландських досліджень, англійська мова, історія, філософія чи старій ірландській до кіно і цифрових медіа. Навички критичного аналізу, вирішення проблем та інших взаємозамінних навичок досягається за допомогою наших інноваційних навчальних програм. Таким чином, випускники обладнані для стати відповідальними громадянами та цінні члени суспільства.

Про університет

З більш ніж 17 000 студентів і більше 2400 співробітників, NUI Голуей має видатну репутацію в для викладання та наукових досліджень досконалості.

Наша репутація

NUI Голуей заробив національне та міжнародне визнання як науково-привело університеті із зобов'язанням вищої якості teaching.

Наш кампус

Наш кампус був перетворений протягом останнього десятиліття через нашу 400 млн € програмою капіталу. З більш ніж 90 будівель на 105 гектарах землі, Університет в самому серці міста Голуей.

Як Ми Унікальний

З нашої позиції на самому краю Європи, ми звертаємося до світу, і у нас є найрізноманітніші тіла студента в Ірландії. Ірландська мова і культура, а також волонтерство та роботи з населенням відіграють важливу роль у студентському досвіді тут.

Ірландська мова

Мова має унікальне положення в університеті, переважно через його близькості до Коннємара Gaeltacht - найбільший ірландський-говорящих області в Ірландії.

Наша історія

З коледжу королеви в Національному університеті Ірландії, минуле університету переплітається з історією міста Голуей і Ireland.

Студенти На додаток до традиційних предметів, як англійська, історії та філософії, студентів в гуманітарному також пропонуються можливості для розробки областей, що представляють інтерес, таких як ірландських досліджень, журналістики, Креатив, кіно чи театру драми і досліджень. Наш асортимент програм бакалаврату поєднують традиційні єдиноборства Предмети з цими Спеціалізація, таким чином, забезпечуючи додатковий елемент до студентської кваліфікації.

Аспіранти Наша школа має яскравий студент наукове співтовариство з більш ніж 120 аспірантів. Студенти узгоджені з керівником у сфері їхніх інтересів і мати доступ до ресурсів архіву великих і широкого наукового співтовариства. Багато інтерактивні конференції, спільні ініціативи і проходити кожен семестр з метою стимулювання динамічного співтовариства дослідників.

Крім того, Гуманітарні має двадцять і один різних вчили магістерських програм, що пропонують багато міст до докторської досліджень або, зокрема, для більш професійно сфокусованих програм, збільшення зайнятості. Багато хто з наших програм MA пропонуються або на повний робочий день або неповний робочий день.

Іноземні студенти Наші англійські, історії та філософії курси користуються популярністю у іноземних студентів з декількох сотень щорічно відвідував заняття. Наші маленькі групові заняття дозволяють для обміну ідеями та спільного використання різних культур. Більшість наших програм, які викладаються MA мають когорту іноземних студентів, які створює цікаву динаміку і поєднання точок зору в групах класу.

Розташування

  • Galway

    c/o School of Humanities, Galway, University Road, , Galway

    Запитання