Hult

Hult

Hult

Введення

Для тих, хто змушений робити

Hult – це не просто некомерційна бізнес-школа, а динамічна багатокультурна спільнота, яка навчає, надихає та об’єднує найпрогресивніших бізнесменів у світі. Ми змінюємо традиційний підхід до освіти, використовуючи досвід навчання на практиці, щоб перетворити навички студентів з моменту, коли вони приєдналися до нас, у навички виняткового бізнесмена з моменту випуску.

Ми маємо місію статинайактуальнішою бізнес-школою у світі.

Ми вважаємо, що бізнес-школа повинна дати вам набагато більше, ніж диплом. Освіта — це все про трансформацію. Студенти хочуть навичок, які змінять їх життя. Роботодавці хочуть випускників, які трансформують їхній бізнес. Суспільство хоче мати бізнес, який змінить світ. Як і всі зміни, вони починаються з дії.

Зосереджуючись на тому, що наші студенти можуть робити в реальному світі, а не на теорії, яку вони вивчають у аудиторіях, ми надаємо пріоритет тим навичкам і мисленню, які є найбільш доречними для внесення змін прямо зараз — у кар’єрі людини, підприємствах, у яких вони працюють. і суспільство, в якому вони живуть. Ця віра в навчання на практиці виходить за рамки освітньої філософії; це керівна сила кожної програми, яку ми пропонуємо, кожного курсу, який ми створюємо, і кожного класу, який ми проводимо.

Ті, хто повинен робити, приїжджають до Hult з усього світу, щоб:

Виконуйте завдання

Творче вирішення проблем і співпраця необхідні для особистого та професійного успіху. Наші студенти постійно практикуються в тому, що вони будуть робити на робочому місці, щоб створити відповідний набір навичок, який дозволить їм приймати будь-які виклики, з якими вони можуть зіткнутися після закінчення навчання. Саме це — у поєднанні з їхньою здатністю робити все, природною цікавістю та міжнародним світоглядом — робить наших випускників таким попитом серед роботодавців у всьому світі.

Робіть глобальні

Успіх у міжнародному бізнесі залежить від міжкультурного розуміння. Занурені в плавильний котел 141 національності в глобальній мережі студентських містечок, випускники Hult не просто процвітають у міжнародному середовищі; вони знають, як використовувати його для досягнення результату. Наші студенти будують глобальну мережу, співпрацюючи з однокурсниками з усього світу — потенційні партнери, інвестори та контакти є всюди. Ми спеціалізуємося на допомозі іноземним студентам знайти роботу за кордоном. Випускники 2020 року Hult були прийняті на роботу в 450 різних компаній у 75 країнах.

Зробіть ріст

Ми прагнемо допомогти студентам бути найкращою версією самих себе та стати стійкими, самосвідомими, етичними лідерами, яких потребує майбутнє. Щоб вони продовжували покращувати не лише своє життя, а й бізнес-спільноту та суспільство в цілому. Зміни ніколи не припиняються, і ніхто не повинен вчитися. Незалежно від того, чи зміняться цілі наших випускників чи їхня галузь, наші можливості навчання впродовж усього життя дозволяють їм повертатися до Hult щороку до кінця своєї кар’єри, щоб завжди бути в курсі подій і бути актуальними.

Наша місія:

Ми прагнемо бути найактуальнішою бізнес-школою у світі. Наша місія полягає в тому, щоб позитивно впливати на окремих людей і організації шляхом трансформації їх практики управління. Ми робимо це, використовуючи наш глобальний охоплення, будучи креативними, підприємливими та передовими. Ми також робимо внесок у стале зростання, допомагаючи лідерам поєднати комерційний успіх і суспільний добробут. Таким чином, ми сподіваємося бути бізнес-школою вибору для існуючих і майбутніх лідерів.

Співпраця та партнерство, що змінює правила гри

Новаторська співпраця

Ми пропонуємо нашу єдину у своєму роді освіту провідній фірмі — Ernst & Young (EY). Зараз ми пропонуємо три корпоративні програми для 312 000 співробітників EY у більш ніж 150 країнах: EY Tech MBA від Hult (2020), EY Master з бізнес-аналітики від Hult (2021) і EY Master з сталого розвитку від Hult (2022). Наші інноваційні моделі навчання розроблені, щоб допомогти студентам і роботодавцям залишатися актуальними в бізнес-середовищі, яке постійно змінюється. Це лише початок допомоги більшій кількості корпоративних партнерів у підготовці до викликів завтрашнього дня.

Brown Business Boot Camp

Партнерство для ділової досконалості

Ми співпрацюємо з Університетом Брауна, щоб зробити наш практичний, реальний підхід до бізнес-освіти доступним для студентів Брауна. Business Boot Camp, який викладають видатні викладачі обох шкіл, – це інтенсивна, захоплююча подорож до характерного досвіду навчання на практиці Hult .

Суворе відповідне дослідження

Наша сильна сторона полягає в перетворенні новаторського мислення в практики, які лежать в основі наших програм, щоб допомогти організаціям працювати на найвищому рівні та залишатися попереду гри.

Наше дослідження розпадається на дві теми, які відображають наш поточний прогрес у дослідженнях, а також використовують відмінні переваги школи як унікальної міжнародної інституції, у якій студенти та викладачі походять із різних куточків земної кулі та викладають у них як єдине співтовариство.

Creating Disruption висвітлює стратегії, які передбачають, формують і реагують на зміни на міжнародних ринках. Які місцеві чи глобальні події, технології чи сценарії дають змогу або запускають нову стратегію? Як розробляються, передаються та реалізуються стратегії? Наскільки ефективні конкретні стратегії, особливо в багатонаціональному середовищі? Як стратегії, успішні на одному ринку, можна використати на іншому ринку, який може бути на півдорозі навколо земної кулі?

Трансформація поведінки стосується безперервного вдосконалення організаційних та особистих практик лідерства. Це включає в себе ретельну оцінку на основі даних втручань і програм, які забезпечують найбільше довгострокове покращення поведінки окремих людей, команд і організацій у бізнес-налаштуваннях у всьому світі.

Вплив на освіту за допомогою премії Hult

Найбільша у світі премія за соціальний вплив

У Hult ми віримо, що бізнес має силу та відповідальність змінювати життя на краще. Премія Hult — це всесвітній студентський конкурс, який кидає виклик командам університетів вирішити найнагальніші глобальні проблеми за допомогою життєздатних бізнес-ідей.

Премія Hult проводиться у партнерстві з ООН. Фіналісти виступають перед поважним журі, до складу якого входять лідери світового бізнесу, лідери думок і творці змін. Команда з бізнес-ідеєю, яка має потенціал для найбільшого впливу, отримує 1 мільйон доларів США та підтримку, щоб втілити свою ідею в реальність.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Boston

  1 Education Street, , Boston

  • San Francisco

   1355 Sansome Street, , San Francisco

   • London

    37-38 John St, , London

    • Dubai

     Hult Dubai Campus Dubai Internet City, , Dubai

     • Shanghai

      4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, , Shanghai

      • New York

       41 Cooper Sq #901, , New York

       Запитання