Huafan University

Huafan University

Huafan University

Введення

Хуафань - перший університет, заснований буддистською громадою серед китайськомовних країн. Університет включив ідеали як китайської освіти, так і буддистської культури у свої навчальні програми. Він був встановлений вен. Хіу Ван, художник і педагог, в 1990 р. Як Технологічний інститут Хуафань , реорганізований в Гуафанський гуманітарно-технологічний коледж у 1993 р., А потім у 1997 р. Отримав статус теперішнього повноцінного університету. Розташований у сільській місцевості за межами Тайбею, Хуафан пишається своїми піднесеними освітніми ідеалами, енергійним викладацьким складом та безтурботним гірським оточенням. Університет Хуафань складається з чотирьох коледжів, включаючи коледж інженерії та управління, коледж вільних мистецтв, коледж мистецтв та дизайну та коледж буддизму, які пропонують бакалаврські, магістерські та докторські програми у 13 галузях.

Наша мета як навчального закладу - допомогти учням самовдосконалитись шляхом самоосвіти, або “Освіти Просвіти”, як пропагує наш засновник, Ven. Хіу Ван. Це передбачає самопробудження, саморозвиток та орієнтовану на людину освіту, засновану на китайській етиці та буддистському співчутті. Наші цілі - розвивати академічну компетентність студентів, а також цілісність їхньої особистості, допомагати їм здобувати мудрість і співчуття та, зрештою, приносити користь людству в цілому.

Оточений красивою природою на горі Та Лунь, кампус Хуафана має чисті навчальні класи. Завдяки нашій відданості екологічному збереженню, в кампусі час від часу можна побачити такі захищені види, як панголіни, Великі короновані орли, Формосанські сині сороки, Мунтжак Формосана Рів. У квітні та травні в сутінках у кампусі можна побачити тисячі світлячків.

Розташування

  • New Taipei

    No. 1, Huafan Rd., Shihding Dist., New Taipei City 223, Taiwan R.O.C, , New Taipei

    Запитання