© Carrianna Field
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Введення

Бізнес, туризм та гостинність є найвищими генераторами зайнятості, але вони також вимагають якісної робочої сили. З огляду на це, Міжнародна школа гостинності, туризму та мов HTL пропонує серію навчальних програм у галузі бізнесу, туризму та готельного господарства.

Серед цілей школи є:

 • Виробляти якісні дослідження, що підкреслюють як суспільні, так і промислові потреби.
 • Розробити та запропонувати аспіранти, ступінь бакалавра, диплом та сертифікаційні програми самостійно та у співпраці з національними та міжнародними установами / організаціями / галуззю.
 • Запропонувати програму підготовки потенціалу, програму підготовки на робочому місці, програми розвитку підприємництва та програми розвитку управління на різних рівнях, самостійно та у співробітництві з національними та міжнародними установами / організаціями / галуззю.

Всі їх програми були розроблені в консультації з експертами туристичної галузі, галузевих асоціацій та академіків. Всі факультети школи мають повну кваліфікацію та досвід роботи в декількох напрямках бізнесу, маркетингу та туризму, таких як ділове адміністрування, цифровий маркетинг, управління готелем, F

HTL прагне створити ідеальне поєднання знань, практичного досвіду та актуальності, щоб забезпечити своїх учнів упевненістю та навичками, необхідними для досягнення успіху у світі праці. Не тільки навички працевлаштування вбудовані в кожний курс, але галузь, що визначає майбутню кар'єру та послуги з працевлаштування, пропонує допомогу та поради, курси та досвід роботи, щоб допомогти учням виділити резюме.

ОБЛАДНАННЯ

Школа має два кампуса: один з них розташований у центрі Барселони, інший - у центрі Валенсії.

АКРЕДИТАЦІЇ / ПАРТНЕРСТВО

Міжнародна школа готельного туризму, туризму та мов HTL - приватна навчальна установа, акредитована міськрадами Барселони та Льорет-де-Мар. Вони тісно співпрацюють з університетом Жирони, Європейським університетом Мігелем де Сервантесом, Артезісом Плантієм Антверпенською школою. Вони є спільним навчальним закладом з гільдіями готелю Льорет де Мар, Бланес, Тосса.

Школа акредитована інститутом Сервантес, державним інститутом іспанської мови для іноземців, як екзаменаційні центри для іспитів SIELE. Їх навчальні плани включають модуль підготовки іспанської мови для іспиту DELE SIELE будь-якого з 5 запропонованих рівнів від A1 до C1.

69114_Accreditations.jpg

ВЧИТЕЛІ

Викладачі, інструктори, спеціалісти та асистенти HTL дотримуються основних цінностей свого інституту.

Навчання: вони підтримують успіх студентів, доступ до освіти, належне використання технологій, розвиток грамотності, спілкування та обмін ідеями між різними дисциплінами та місцями, вивчення та застосування нової думки та прагнення до навчання протягом усього життя.

Діскавері: через пошук безкоштовного запиту вони сприяють постійному навчанню спільноти.

Залучення: вони оцінюють постійну співпрацю зі своїми партнерами в галузі освіти, з громадами у своєму регіоні та колегами з усього світу.

Досягнення: вони вірять у потенціал своїх учнів і прагнуть до просування передового досвіду та успіхів своїх студентів, викладачів, співробітників та випускників.

Різноманітність: вони цінують людську різноманітність у всіх його вимірах та прагнуть підтримувати навчальні та робочі середовища, які є справедливими, різноманітними та всеосяжними.

Святкування: вони відзначають досягнення своїх студентів, викладачів, співробітників, випускників та громад, якими вони служать.

Устойчивость: вони підтримують здоровий, стійкий навколишнє середовище, використовуючи прогресивну операційну практику та сприяючи екологічній обізнаності.

69151_CitiesInSpain.jpg

ШКОЛА БАРСЕЛОНА

Місто Барселона витримане у великому стилі та є ідеальним місцем для навчання. З привабливим розташуванням між середземноморським узбережжям і сніжними горами, а також незрівнянними об'єктами для туризму, спорту та активного відпочинку, не дивно, що так багато студентів вирішили переїхати до Барселони. Будучи розташованим у центрі міста, HTL International School змогла запропонувати широкий вибір чудових можливостей для створення навчального процесу, орієнтованого на персональне професійне навчання.

У Міжнародній школі HTL у них є два великих містечка: Барселона і Валенсія. У школі студенти можуть насолоджуватися великими аудиторіями університетського містечка, безкоштовним доступом до Інтернету, навчальними засобами, комп'ютерними лабораторіями для проведення іспитів, бібліотеками та кімнатою спілкування. Крім того, школа Барселони оточена величезною кількістю визначних пам'яток, ресторанів, спортивних об'єктів, транспортної мережі, міських пляжів, музеїв, театрів і торгових вулиць.


ВАЛЕНСІЙСЬКІ ШКОЛИ

Валенсія варто жити не тільки через паелью. Це третє велике місто в Іспанії та головне місце для культурного та дозвілляного туризму. Наш кампус розташований у рівнинному центрі міста, тому ви можете поєднати всі види туризму з вашими навчаннями.

У Міжнародній школі HTL у нас є два великих містечка: Барселона і Валенсія. У школі студенти можуть насолоджуватися нашими великими аудиторіями, безкоштовним доступом до Інтернету, засобами онлайн-навчання, комп'ютерними лабораторіями для проведення іспитів, бібліотеками та кімнатою спілкування. Завдяки своєму розташуванню, кампус Валенсії може надати Вам безліч можливостей. Від культурних визначних пам'яток до ледачих днів на пляжі, до яких можна дістатися прямим автобусом від школи.

Розташування

 • Barcelona

  Carrer Diputación 282, 08009, Barcelona

 • Valencia

  Calle Cotanda 1, 46002, Valencia

  • Madrid

   Calle Santa Brígida 23, 28004, Madrid

   Запитання