Fresenius University of Applied Sciences

Fresenius University of Applied Sciences

Fresenius University of Applied Sciences

Введення

Fresenius University of Applied Sciences

Зі свого головного кампусу в Ідштайні поблизу Вісбадена Fresenius University of Applied Sciences може оглядатися на більш ніж 167-річну традицію викладання наук. У 1848 році Карл Ремігіус Фрезеніус заснував Хімічну лабораторію Фрезеніуса, яка з самого початку присвятила себе практичній лабораторній роботі, а також освіті. Сертифікація як приватно спонсорованого, затвердженого державою університету прикладних наук послідувала в 1971 році.

Сьогодні університет пропонує ступінь бакалавра та магістра на денній та заочній формі навчання, а також професійне навчання та подальшу освіту в штаб-квартирі в Ідштайні та кампусах у Кельні, Гамбурзі, Мюнхені, Дюссельдорфі, Франкфурті, Берліні та Нью-Йорку. Курси розподіляються на різних факультетах: хімії та біології, охорони здоров'я та соціальної сфери, економіки та медіа та дизайну.

Однак цей суто орієнтований на ринок комунікаційний захід абсолютно не впливає на правову базу Fresenius University of Applied Sciences . Школи не є заміною факультетам, але дозволяють відділу маркетингу університету не лише прозоріше та цілеспрямованіше представляти навчальні курси, кількість яких за останні роки значно зросла, на ринку, але й краще відповідати потребам потреби майбутніх і існуючих студентів. У цьому відношенні всі передбачені законодавством комітети університету та їх організація на різних факультетах продовжуватимуть зберігати свою актуальність і чинність у майбутньому.

Розташування

 • Idstein

  Fresenius University of Applied Sciences Limburger Straße 2

 • Berlin

  Jägerstraße 32, 10117 Berlin, , Berlin

  • Munich

   Infanteriestraße 11A, 80797 München, , Munich

   • Wiesbaden

    Moritzstraße 5, 65185 Wiesbaden, , Wiesbaden

    • Hamburg

     Alte Rabenstraße 1, 20148 Hamburg, , Hamburg

     • Düsseldorf

      Platz der Ideen 2 40476 Düsseldorf, , Düsseldorf

      • Heidelberg

       Sickingenstraße 63-65 69126 Heidelberg, , Heidelberg

       • Idstein

        Limburger Straße, 2, 65510, Idstein

        Запитання