Keystone logo
Houghton College

Houghton College

Houghton College

Введення

Houghton College - це національний християнський коледж гуманітарних наук і наук, розташований у мальовничій долині річки Дженесі на заході штату Нью-Йорк.

Houghton College пропонує академічно складну, орієнтовану на Христа освіту у галузі гуманітарних наук та наук для студентів з різних традицій та економічного походження. Це забезпечує їх керівництвом та працею вчених-слуг у мінливому світі.

Хоутон - це місце, де згуртована, високореляційна християнська спільнота зустрічає трансформаційний досвід навчання. Наш невеликий розмір та національно визнані науковці дають вам першокласну християнську освіту. У той же час наш зоряний рівень влаштування випускників вказує, наскільки наші студенти готові до наступного кроку у своїй кар’єрі.

У Хотоні ви отримаєте унікальний, єдиний у своєму роді християнський освітній досвід, який підтримує ваші індивідуальні інтереси, мрії та цілі.

Ми не тільки готуємо вас до роботи після того, як ви закінчите навчання - ми закладаємо основу для дивовижного решти вашого життя.

Houghton College допускає студентів будь-якої раси, кольору шкіри, статі та національного та етнічного походження до всіх прав, привілеїв, програм та видів діяльності, як правило, наданих студентам коледжів. Він не проводить дискримінації на основі раси, кольору шкіри, статі чи національного та етнічного походження при управлінні освітньою політикою, політикою прийому, стипендіальними та позичковими програмами, а також спортивними та іншими програмами, що здійснюються школою.

Розташування

  • Houghton

    Willard Avenue,One, 14744, Houghton

    Запитання