Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Введення

Університет науки Хоккайдо - це комплексний університет з 4 факультетами та 13 кафедрами. Його попередник, Університет наук Хоккайдо, змінив свою назву на нинішню назву школи, коли у 2014 році був створений факультет наук про здоров’я. Крім того, у квітні 2018 року Університет наук Хоккайдо та Фармацевтичний коледж Хоккайдо були об’єднані для утворення нового Університету Хоккайдо. наук.

В університеті є кафедра машинобудування, відділ інформаційної інженерії, кафедра електротехніки та електронної техніки, архітектурний відділ, відділ міського середовища в інженерному відділі, 6-річний аптечний відділ в аптечному відділі, медсестринський відділ у галузі охорони здоров'я відділення догляду, відділення лікувальної фізкультури, відділення протезування кінцівок, клінічне інженерне відділення та лікування. Кафедра радіології та факультет майбутнього дизайну мають відділи медіа -дизайну та кафедри соціології людини, а також були створені Вища інженерна школа, Вища школа фармацевтичних наук та Вища школа медичних наук. Це великий університет.

Виходячи з засновницького духу, під гаслом "+ Професіонал", дивлячись на суспільство, що швидко змінюється, універсальну людяність, комунікативні навички, навички вирішення проблем, навички управління тощо, необхідні як члени суспільства Ми прагнемо розвивати "+ Професіонал "людські ресурси, які мають високий досвід у кожній галузі, набуваючи якостей як основних здібностей.

На додаток до громадської освіти та академічних досліджень, ми хотіли б зробити внесок у суспільство шляхом повернення результатів досліджень суспільству та розвитку людських ресурсів.

У 2020 році ми зіграємо свою роль у тому, щоб «жити краще», «їсти краще» і «жити краще», які безпосередньо пов'язані з життям людей, наприклад, подолання хвороб, які вражають людство, та вирішення продовольчих та екологічних проблем. Для того, щоб сприяти зміцненню здоров'я та добробуту регіону та людей шляхом досліджень науки про життя, які сприяють розвитку Півночі, ми нещодавно створили "Науково -дослідний інститут створення науки про життя на суші".

Ми продовжуватимемо робити внесок у Хоккайдо та прагнути стати університетом, який розвиватиметься разом із регіоном.

Розташування

  • Asahikawa

    Asahikawa, Японія

    Запитання