Hohai University

Hohai University

Hohai University

Введення

Серед ключових національних університетів Hohai University одним із перших створив курси економіки та менеджменту, оскільки Бізнес-школа Hohai University була створена в 1983 році. Протягом останніх трьох десятиліть наша школа використовувала формулювання місії ”, переслідуючи знання та становлення ділової еліти ”. Школа разом із викладачами та студентами присвячувала себе зростанню та інноваціям, прийнявши модель розвитку, яка включає освіту, дослідження, консультації та навчання. В рамках цього, хороші інновації разом із студентами та викладачами, що працюють разом, створили школу, яка спеціалізується на фінансах, промисловості та бізнесі, науці управління та управлінні проектами. Школа має широкий вибір варіантів ступенів на докторантурі, магістратурі (включаючи ступінь МВА та магістра техніки) та рівні бакалавра.

З метою адаптації до китайського суспільства та його економічних тенденцій школа застосувала стандартну міжнародну норму при створенні дисциплін та організацій. Він продовжував навчати талантів та проводити наукові дослідження та посилював застосування курсів та реальних навичок студентів. Отже, школа посіла одне з провідних шкіл в країні з точки зору управління школою та всебічної сили.

«Орієнтовані на громаду та розширення контакти» є важливим принципом роботи школи. Завдяки цьому школа налагодила відносини для співпраці та обміну зі Світовим банком та багатьма академічними організаціями та підприємствами у США, Японії, Австралії, Європі, Гонконгу та Тайвані. Крім того, школа має багаторічну співпрацю з сотнями підприємств на материку.

Історія прогресує, суспільство розвивається. Озираючись назад, наші серця сповнені гордості. Забігаючи наперед, нам ще належить виконати глибоке завдання і пройти довгий шлях. Людське суспільство ступило у 21 століття, де можливості та проблеми співіснують. З нашим прагненням прогресувати разом із турботою та підтримкою громади, ми твердо віримо, що Школа бізнесу Hohai University , безумовно, зробить твердий крок до кращого майбутнього.

Розташування

 • Nanjing

  Xi Kang Lu,1, , Nanjing

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання