Hochschule Worms University of Applied Sciences

Hochschule Worms University of Applied Sciences

Hochschule Worms University of Applied Sciences

Введення

Ваша кар'єра в надійних руках!

3500 студентів, три привабливі факультети та високий міжнародний рівень - це Університет прикладних наук Вормс.

Державний університет бізнес-адміністрування та інформаційних технологій є одним із невеликих навчальних закладів країни. Саме в цьому наша сила! Люди знають один одного в кампусі, і чітка структура дозволяє легко почати.

Програми отримання ступеня поділяються на три основні предметні області: інформатика, туризм/транспорт та економіка. Оскільки майже всі освітні програми можна вивчати за дуальною системою, ми даємо нашим студентам можливість отримати професійний досвід на ранньому етапі.

Міжнародний

Особливістю Університету Вормс є його міжнародна орієнтація, яка налічує понад 180 університетів-партнерів з понад 50 країн світу. Крім того, студенти мають можливість отримати міжнародний подвійний ступінь бакалавра або навіть подвійний ступінь магістра. Міжкультурність і космополітизм є характерними рисами нашого кампусу.

Міждисциплінарний

У нашому університеті ми живемо саме тими компетенціями, які знадобляться в майбутньому робочому світі. Це, зокрема, міждисциплінарний обмін через міжвідомчі проекти. Тут студенти з різних галузей навчання та факультетів дізнаються про інтерфейси з іншими дисциплінами та на ранній стадії завдяки співпраці дізнаються, як різні точки зору та інтереси можна згодом об’єднати та вигідно об’єднати. Інноваційна проектна робота приносить не тільки задоволення, але й сприяє командній роботі та винахідливості. Навчання проходить в оптимальних і сучасних умовах.

В добрі руки

На додаток до освітнього аспекту, програма здобуття ступеня несе нові виклики. Тут наш університет пропонує широкий спектр консультаційних послуг і надає підтримку у вирішенні важливих питань, які можуть виникнути на початку або під час навчання за програмою. Компетентні навчальні консультанти доступні як контактні особи онлайн або особисто в будь-який час. Крім того, вони організовують широкий спектр семінарів і лекцій з управління успішністю індивідуального навчання та забезпечують студентів орієнтацією з самого початку.

Наш кампус усередині міста запрошує вас відчути себе як вдома завдяки коротким відстаням. Місто Нібелунгів і Лютера Вормс також пропонує численні культурні, спортивні та туристичні можливості, тобто ідеальний баланс разом із навчанням.

Розташування

  • Worms

    Erenburgerstraße,19, 67549, Worms

Запитання