Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Введення

Ласкаво просимо до HOST ! Ви думаєте про навчання тут? Або ви зацікавлені в період навчання або стажування за кордоном? Ви викладач чи співробітник університету, який хотів би дізнатись більше про мобільність персоналу як частину дослідження, викладання або професійного розвитку або про початок міжнародного університетського партнерства? Тоді служба HOST International - це не тільки те, що ви шукали!

Заголовок

Знайомство з іншими культурами під час перебування за кордоном - це незабутній та багатий досвід. Незалежно від того, вивчаєте ви, проходите стажування чи працюєте за кордоном, ваше перебування за кордоном дозволить вам не тільки поліпшити свою мову та міжкультурні навички, а й досвід та професійну та особисту мережу. Це все, що є вагомим активом для вашого резюме - це майно для всього вашого життя!

Чому HOST?

Hochschule Stralsund - Університет прикладних наук є молодим та інноваційним університетом університету на північному сході Німеччини. Завдяки сучасному обладнанню, відмінному співвідношенню співробітників та студентів, а також фантастичній позиції прямо біля Стрелазунда, рука Балтійського моря, HOST пропонує найкращі умови для навчання, досліджень та якості життя. Саме тому він регулярно вдається отримати найвищі посади в рейтингах Німеччини.

Практично орієнтована, динамічна, міжнародна

Майбутні студенти можуть вибрати з 27 акредитованих бакалаврів та магістерських програм на німецькій або англійській мові та одну програму дипломів. Програми, що пропонують не тільки традиційні курси, такі як інженерія, електротехніка та ділове адміністрування, але також нові та інноваційні програми, такі як IT Security та Mobile Systems, Motorsport Engineering або Стратегії розвитку туризму. На сьогодні в трьох школах навчається близько 2200 студентів з 36 країн світу - діловодство, інженерія та електротехніка та інформатика. Це, можливо, не так багато, як у інших університетах прикладних наук у великих містах, - окрім чіткої орієнтації на практику, передусім особистий нагляд гарантує успіх навчання. І: Університет не просто має невимушену атмосферу, але також сертифікує сім'ю і цілком доступний для людей з обмеженими можливостями. Ось що ви називаєте HOST!

Інноваційний двигун протидії відсутності експертів

HOST є однією з найважливіших закладів для навчання висококваліфікованих фахівців у Мекленбурзі-Форпоммерні. Випускники наших чудових рейтингових програм дуже затребувані не тільки в нашому регіоні, але і в Німеччині та за кордоном. Майже всі програми також можуть бути вивчені як частина подвійної програми з великою кількістю практики. Щоб зробити це можливим, університет співпрацює з кількома компаніями. У той же час, за допомогою практично орієнтованих досліджень, HOST - важливий постачальник імпульсів для державної індустрії.

Діяльність та балтійська мова на кампусі HOST

І оскільки навчання, безумовно, є важливою частиною, але не всім, існує безліч заходів на кампусі. Наприклад, команда студентів проекту, Baltic Racing та ThaiGer розробляють гоночні автомобілі на найвищому рівні. Нещодавно HOST навіть зміг відсвяткувати титул Чемпіонату Європи. Студентські бізнес-консультанти SUS підтримують компанії по всьому регіону. Carpe Diem eV організовує вечірки, культурні заходи та легендарний Campusspektakel. Кампус пропонує широкий спектр спортивних заходів. І звичайно, Університет має власний парусний клуб. І не забувайте: найближчий піщаний пляж знаходиться всього за п'ять хвилин ходьби від кампуса ...

Висока якість життя, низькі витрати на оренду

Навчання в Штральзунді має ще одну важливу перевагу: витрати на життя значно нижчі, ніж у деяких інших університетських місцях. Знаходження дешевої квартири з дуже гарним стандартом в центрі міста не є проблемою зі Штральзундом. У той же час, Student Services, звичайно, пропонують дешеві номери в залах проживання. Виділіть: студентське селище "Хольцхаузен", розташоване прямо в університетському містечку!

Штральзунд та його околиці забезпечують відмінну якість життя. Університет можна побачити з острова Рюген - сонячного острова Німеччини. Не один, а два національні парки поруч з можливістю фантастичного природоохоронного досвіду. Ганзейське містечко є місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і є визначною пам'яткою для гостей з усього світу. Багато розваг та багата культурна та партійна програма гарантують, що місто постійно розширюється.

Хочете отримати відмінний ступінь та дізнатися про особливе місце? Приїжджайте в Штральзунд. Ми з нетерпінням чекаємо запрошення до нашого космополітичного університету!

Розташування

  • Stralsund

    Zur Schwedenschanze,15, 18435, Stralsund

    Запитання