Heritage Christian University

Heritage Christian University

Heritage Christian University

Введення

Більшість випускників міністерства обтяжені тисячами боргів. Ми пропонуємо доступні та ефективні ступені в галузі біблійних досліджень, щоб наші випускники могли процвітати у своєму служінні.

Heritage Christian University існує для розвитку церков Христа шляхом оснащення слуг за програмами бакалаврату та аспірантури та продовження освіти. Heritage Christian University створює ефективних комунікаторів, проповідників, вчителів та місіонерів для реального служіння з акцентом на євангелізацію та прихильність до Писань.

Heritage Christian University бере свій початок з 1871 року, коли Т.Б. Розташована вздовж Кокс-Крік поблизу Флоренції, штат Алабама, Академія Марс-Гілл обладнала служителів та інших християнських лідерів для служіння в церквах Христа. Студенти, які навчались на Марс-Хіллі, створили сотні зборів у Флоренції та прилеглих громадах у Північній Алабамі та на півдні Теннессі. Спочатку в будинку Ларимора Академія була закрита в 1887 році, щоб Ларімор повністю присвятив себе євангелізації. 12-кімнатний будинок був відновлений у 1971 році та доданий до Національного реєстру історичних місць у 1974 році. Серед освічених Ларімором на Марс-Хіллі були помітні проповідники реставрації Ф. Д. Сріглі та Дж. К. МакКвідді.

Розташування

  • Florence

    Helton Drive,3625, 35630, Florence

    Запитання