© Eva Dang
Heriot-Watt University, University of South-Eastern Norway and Budapest University of Technology and Economics

Heriot-Watt University, University of South-Eastern Norway and Budapest University of Technology and Economics

Heriot-Watt University, University of South-Eastern Norway and Budapest University of Technology and Economics

Введення

Університет Херіот-Ват в Шотландії


Університет Heriot-Watt (HWU) пропонує фундаментальні концепції розумних систем протягом першого семестру, пропонуючи курси з програми, відзначеної знаком якості європідготовки. Практична робота проводитиметься в чистому приміщенні, щоб студенти вивчали та практикували фотолітографію - фундаментальний процес мікровиробництва для виробництва МЕМС та датчиків. Інші лабораторії, такі як лазерна обробка та 3D -друк, будуть використовуватися для підтримки вивчення альтернативних методів виробництва розумних систем. Комп'ютерні лабораторії проектування та моделювання надаються для підтримки вивчення теорії та принципів роботи датчиків та приводів за допомогою стандартного пакета програмного забезпечення (COMSOL Multiphysics). Практичні лабораторії з мереж датчиків будуть використовуватися для підтримки викладеного матеріалу курсу з IoT. П’ятнадцять років тому HWU було призначено як Центр передового досвіду в галузі мікроприводів ЄС у рамках програми ESPRIT ЄС. Цей накопичений досвід буде використаний при проведенні курсу з датчиків, актуаторів та Інтернету речей.


Університетський коледж Південно -Східної Норвегії


Університетський коледж Південно-Східної Норвегії (HSN) здійснюватиме викладацьку та лабораторну роботу в мікросистемах на основі кремнію, тим самим доповнюючи викладання та лабораторні роботи у першому семестрі у HWU. Він також забезпечить спеціалізацію розумних систем у другому семестрі, де студенти обирають спеціалізацію з мікро/нанобіологічних систем (MNBS) або з дизайну MEMS. MNBS поєднує компетенцію в технологіях MEMS, в біоінженерії та в мікроплинкових системах для використання в біомедичних додатках, тоді як дизайн MEMS поглиблює розробку фізичних датчиків та приводів, спираючись на знання, отримані в першому семестрі HWU. Обширна лабораторна робота у другому семестрі проводиться у найсучаснішій дослідницькій лабораторії “MSTLab” у HSN, яка є одним із трьох вузлів Норвезького фонду мікро- та нанофабрикації з національним лідером у галузі технологій системної інтеграції.


Будапештський технологічний та економічний університет в Угорщині


Фундаментальна база знань, отримана за перші два семестри, є основою навчальної програми третього семестру в Будапештському технологічно -економічному університеті (BME). Стовп змісту курсу в BME забезпечується 15-річним досвідом у проектуванні та характеристиці мікросистем, а також останніми проектами Н2020 у галузі кіберфізичних систем. BME розвиває постійне академічне партнерство з Mentor Graphics, Cadence, National Instruments та ANSYS, ключовими постачальниками найсучасніших засобів дизайну в галузі інтеграції розумних систем. Лабораторії САПР на кафедрі оснащені останніми версіями цих дизайнерських костюмів і готові до використання для студентів SSI. Студенти також можуть мати доступ до ключової інфраструктури проектування та виробництва в BME.


Літня школа в Угорщині


Літня школа до третього семестру є винятковою можливістю для нинішніх та випускників (випускників) познайомитись та ознайомитися з роботами один одного, а також надає зворотній зв'язок щодо програми. П'ятиденна професійна програма проводиться в Угорщині, на озері Балатон, як найбільш відвідуваному туристичному місці Угорщини. Проводяться презентації наукових та промислових експертів з питань “сучасного рівня” у галузі інтеграції розумних систем, а також семінари з промисловістю (асоційовані партнери EPoSS та NCE-MNT, а також інші партнери галузі, що співпрацюють). У літній школі наші студенти другого курсу презентують свої нещодавно закінчені магістерські проекти.

128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

Розташування

 • Edinburgh

  Edinburgh, Scotland, UK EH14 4AS, , Edinburgh

  • Kongsberg

   Universitetet i Sørøst-Norge Postboks 235 3603 Kongsberg, , Kongsberg

   • Budapest

    Műegyetem rkp. 3. 1111 Budapest,, , Budapest

    Запитання