Heidelberg Center Latin America

Heidelberg Center Latin America

Heidelberg Center Latin America

Введення

Гейдельберзький центр Латинської Америки, Центр передових досліджень та викладання, є центром післядипломної освіти Гейдельберзького університету в Латинській Америці. Він був заснований як перший і єдиний післядипломний центр німецького університету в Латинській Америці та офіційно відкритий у Сантьяго -де -Чилі 9 квітня 2002 року.

Центр задуманий як інститут, що обслуговує академічно-науковий діалог, і його мета-організувати, просувати та направляти програми докторантури, магістра та диплому, які він пропонує у співпраці з престижними університетами Латинської Америки, такими як Університет Чилі, Папський католицький університет Чилі та Національний автономний університет Мексики, серед інших.

Він також організовує та проводить спеціалізовані семінари, симпозіуми, літні школи з різних дисциплін, прагнучи донести результати німецьких досліджень та навчального контенту до країн регіону. Крім того, зі своєї штаб-квартири в Сантьяго-де-Чилі Гейдельберзький центр служить платформою для наукової співпраці з іншими науково-дослідними установами або університетами федеральної землі Баден-Вюртемберг.

З 2009 року і після перемоги у престижному конкурсі на академічну якість, організованому Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) та за кошти Міністерства закордонних справ Німеччини, Гейдельберзький центр (HCLA) став центром досконалості. Це глобально один з чотирьох Центрів передового досвіду досліджень та викладання Федеративної Республіки Німеччина.

Розташування

  • Providencia

    Las Hortensias,2340, , Providencia

    Запитання