HEC Paris - Executive Education

HEC Paris - Executive Education

HEC Paris - Executive Education

Введення

HEC Paris - Executive Education: підготовка бізнес-лідерів для понад століття Концепція Grande Ecole був вперше введений до Франції з метою надання французької промислової, адміністративної та військової еліти з післявузівської освіти. Сьогодні HEC Paris (вищих досліджень Commerciales) займає серед кращих з Grandes Ecoles і навчає студентів і бізнес-лідерів з усіх верств суспільства, виходячи з більш ніж 30 різних країн. HEC Paris була заснована в 1881 році в Парижі Торгово-промислової палати та промисловості (CCIP), з метою підготовки студентів у практиці управління, щоб впоратися із зростанням промисловості і бум фінансових ринках. У 2009 році HEC Paris Executive Education займає # 2 у всьому світі спеціально розроблених програм для в пулі 45 Топ випускника бізнес-школи. HEC Executive Education це # 5 в світі для всіх програм виконавчої освіти, а також: вона піднялася шість місць у світовому рейтингу минулого року. HEC Paris - Executive Education Ваш успіх це наша мета. Наше завдання полягає в задоволенні вашим. Наш бізнес, щоб допомогти вам і вашій компанії рости. Програма навчання повинна бути розроблена, щоб відповідати вашим амбіціям, і наше рішення поміщає Вас прямо в центрі навчального процесу. Дійсно, візьмемо ваш досвід, додати його до того, що наші професори, експерти та члени ділового співтовариства, і створити контекст взаємного навчання. Ми хочемо, щоб забезпечити значення, а не просто придбання знань. Для цього ми включаємо три основні значення в наших курсів:

 • Прямий доступ до "виробників" управління У конкретних умовах, наші програми знаходяться у веденні професорів, які також проводити дослідження і публікувати їх результати. Ми даємо вам доступ до цієї роботи, щоб допомогти вам отримати нові ідеї у свій власний досвід.
 • Неупереджено Крок назад, переглянути свої переконання і покласти їх у перспективі. Візьміть різноманітності інших учасників і рости як особистість.
 • Тісні зв'язки з корпоративного життя У програмах ступеня, ви виконувати проекти свій власний дизайн конференц ваші особисті, а також цілі Вашої компанії. Коли результати проекту призведе до нових ринків для вашої компанії чи краще оперативні методи, віддача від інвестицій ясно для всіх, щоб бачити! Враховуючи французькою, англійською та китайською мовами, наші освітні програми, відкриті на курс Програми і користувальницьких програм доставляються у Франції і в усьому світі. Самі програми навчання всі міжнародно визнані, або шляхом акредитації або просто репутацію. Існує відомий AMBA, Equis і потрійний акредитації AACSB. Але є також Financial Times рейтинг які ставлять програми HEC серед кращих в світі: Trium Global Executive MBA розроблена спільно з Нью-Йоркському університеті Штерн і Лондонська школа економіки займає номер два у всьому світі, і HEC Paris була оцінена номер один європейський бізнес-школа, всі критерії, разом узятих.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Paris

  HEC Paris - Executive Education 1, rue de la Libération - 78351 Jouy en Josas cedex, , Paris

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання