Keystone logo
HCMC Banking University

HCMC Banking University

HCMC Banking University

Введення

Банківський університет - Хошимін проводить місію: створити сучасне освітнє середовище з в'єтнамською ідентичністю, яке розвиває потенціал учнів, креативність та компетентність критичного мислення; будувати кваліфіковані людські ресурси для громади; створювати та запроваджувати нові знання до попиту громади ; отримувати, розробляти та передавати ноу-хау, патенти, ліцензії тощо.

Бачення

Університет прикладних наук у галузі бізнес-досліджень та управління з акцентом на фінансах та банківських дослідженнях, що забезпечує освіту, навчання та можливість отримати доступ до повноцінних знань, етики, а також творчості та стати глобальним громадянином

3. Цінності: "Творчість - Етика - Відповідальність - Розвиток"

Творчість: Банківський університет - Хошимін виховує «творчість» у всіх аспектах освіти та навчання та проводить всі операції на основі сучасних знань, щоб досягти успіху та накопичити досягнення з доданою вартістю.

Етика: Банківський університет - Хошимін високо оцінює "етику" у всіх аспектах освіти та навчання. Співробітники прагнуть застосовувати та виконувати професійні стандарти не тільки відповідно до в'єтнамських законів, соціального етикету та традицій, але й викристалізувались із світових стандартів.

Надійність: Банківський університет - Хошимін робить акцент на "відповідальності" у кожному аспекті освіти та навчання, надаючи учням турботу, яка допомагає їм розвивати особистість, а також відповідальність перед громадою через гарантування школою якості освіти , у формуванні відповідальності перед нацією шляхом досягнення школою в’єтнамських цілей та завдань вищої освіти, та у розвитку відповідальності за себе через постійне поліпшення статусу школи.

Розвиток: Банківський університет - Хошимін постійно орієнтований на „Розвиток”, постійно підтримуючи всі види діяльності та операцій та досягаючи масштабів якості шкільної освіти та навчання.

Розташування

  • Ho Chi Minh City

    36 Ton That Dam Street, District 1, Ho Chi Minh City, , Ho Chi Minh City

    Запитання