University of Borås

University of Borås

University of Borås

Введення

У University of Borås навчається близько 11 000 студентів та 730 співробітників. У співпраці з державним та приватним секторами ми проводимо освіту та дослідження високої міжнародної якості з великою суспільною актуальністю. Ми - сучасний університет з центральним кампусом у центрі міста.

Ми керуємо освітою в галузі бібліотекознавства, інформатики, бізнесу та інформатики, моди та текстилю, поведінкових та освітніх наук, інженерних та медичних наук. Деякі з наших видів освіти можна знайти тут лише з нами, і це приваблює студентів з усієї Швеції.

University of Borås має передній край декількома цікавими дослідницькими проектами. Два найважливіших з них - "Відновлення ресурсів" від відходів та "Смарт Текстиль", обидва з яких засновані на регіональних факторах успіху та тісній співпраці з регіональними компаніями та дослідницькими організаціями. Як щодо створення етанолу з використовуваних джинсів або тканин, які можуть змінювати кольори, коли з використанням термохромних чорнил, одягу, яка вимірює м'язову частоту та в'язані стенти.

University of Borås є членом Європейської асоціації університетів (EUA) . EUA представляє та підтримує вищі навчальні заклади в 46 країнах, надає їм унікальний форум для співпраці та постійного ознайомлення з останніми тенденціями в галузі вищої освіти та досліджень.

Цілі та бачення

Концепція University of Borås є інноваційною освітою, яка в співробітництві з бізнесом та державним сектором здійснює освіту та дослідження високої міжнародної якості з соціальною актуальністю. На базі напрямку, що зосереджується на кваліфікованих професіях, вирішили, коли університет був заснований у 1977 році, University of Borås сформулював мету стати першим місцем навчання професіями. Такий університет характеризується систематичною співпрацею з компаніями та органами навколишнього суспільства, що ми називаємо партнерством. Освіта та дослідження не є одностороннім зобов'язанням для University of Borås але планується, здійснюється та оцінюється у співпраці з нашими партнерами. Вимоги до компетентності професії, їх розвиток та проблеми стають центром.

Важливою частиною ідеї університету професій є розробка нових форм експертизи. University of Borås хоче створити освітні програми зі ступенем магістра професії та професором у шведській системі іспиту. Ми бачимо, що реалізація Університету професії - це не тільки питання про рішення уряду, але перш за все як поступове якість та профілювання. Важливою зупинкою на цьому шляху є створення нової галузі професій, сьомий відділ, на місці навчання. Університет активно працює над створенням освітніх програм, що зосереджують увагу на аспектах ризику, безпеки та безпеки. У січні 2019 року в University of Borås розпочнеться програма підготовки академічної поліції.

Розташування

  • Borås

    University of Borås

    Запитання