© Eli Haney, Northwest University photographer
Hawaii Pacific University

Hawaii Pacific University

Hawaii Pacific University

Введення

Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

151235_826x387-hpu-image-3

У HPU ми вважаємо, що наш обов'язок - повернути громаді та поважати землю, на якій ми живемо. Студентам, викладачам, працівникам та широкому університетському співтовариству пропонується знайти можливості для навчання на досвіді із впливом громади, що продовжує наші гавайські цінності поно, кулеана та алоха.

Місія, бачення, цінності

Місія

Тихоокеанський університет Гаваї - це міжнародна навчальна спільнота, створена в багатому культурному контексті Гаваї. Студенти з усього світу приєднуються до американської освіти, побудованої на фундаменті гуманітарних мистецтв. Наші інноваційні програми для студентів та аспірантів передбачають мінливі потреби громади та готують наших випускників жити, працювати та вчитися як активні члени глобального суспільства.

Бачення

Гавайські острови Тихого океану будуть постійно входити до числа 10 найкращих західних незалежних, всеосяжних університетів Сполучених Штатів, використовуючи географічне положення між західною та східною півкулями та взаємовідносинами навколо Тихоокеанського краю, щоб забезпечити освітній досвід, відмінний серед американських кампусів .

Цінності

Викладачі, співробітники, студенти та загальна університетська громада Гавайських островів Тихого океану сприймають наступні цінності як репрезентативні духовні, етичні та філософські принципи, що підтримують нашу громаду, а також ідеали, до яких ми прагнемо колективно.

  • Поно, що означає праведний, чесний і моральний, а також енергія необхідності.
  • Кулеана, маючи на увазі відповідальність та права та турботу про всі інтереси, майно та людей.
  • Aloha, що означає привіт, до побачення, любов, доброта і грація, єдність, смирення, терпіння та очікування слушної хвилини.

Інформація

Акредитації та членство

Тихоокеанський університет Гаваї акредитований Акредитаційною комісією для старших коледжів Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC) і має ряд додаткових акредитацій та членства в національно визнаних групах.

Містечка та заклади

Завдяки хвилюванню міського містечка в центрі міста, безтурботності гір Коолау та океанічному інституті, що межує з океаном, кампуси ВПУ такі ж різноманітні, як і його студенти.

Історія

Дізнайтеся більше про багату історію HPU та понад 50-річний досвід служіння на Гаваях.

HPU за номерами

Зі студентами з усіх 50 штатів та 65 країн, HPU є одним із культурно найбільш різноманітних університетів у світі.

Рейтинг та досягнення

Тихоокеанський університет Гаваї (HPU) отримав низку нагород за академічний досвід, міжнародне різноманіття та доступність приватної освіти, яку ми пропонуємо.

Право студента знати

HPU пишається своєю прозорістю як навчального закладу та турботою про добробут та справедливе ставлення до всіх своїх студентів. Дізнайтеся більше про Закон про право студентів знати.

Успіх студента

HPU прагне досягати досягнень студентів. Застосовуючи інноваційні стратегії викладання та навчання та експериментальні підходи, корінні в нашій спільноті тропічних островів, ми гарантуємо, що наші студенти розвиватимуть знання, навички та цінності, які очікуються від усіх освічених громадян. Ми пропонуємо їм фундамент гуманітарних мистецтв, створений у багатому культурному контексті Гаваї, пропонуючи різноманітні курси за межами основних, які надихають навчання протягом усього життя та знайомлять студентів з ідеями, перспективами та досвідом, що стосуються їхнього життя. Ми також готуємо їх до унікальних викликів та можливостей 21 століття, пропонуючи курси за спеціальністю, що сприяють вивченню та засвоєнню концепцій, теорій та методів обраних ними дисциплін. Нарешті, ми заохочуємо участь у ВПС та місцевій громаді, надаючи багатий набір спільних навчальних програм, які просвітлюють наші унікальні культурні традиції, вишукане природне оточення та дивовижний дух алохи.

Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

151236_1440x243-aloha-tower

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Honolulu

    1 Aloha Tower Drive Honolulu, HI, 96813, Honolulu

    Запитання