Hartpury University

Hartpury University

Hartpury University

Введення

Hartpury University - спеціаліст з освіти в Глостерширі, який пропонує ступінь бакалавра та аспірантури в галузі сільського господарства, тварин, коней, спорту та ветеринарної медсестри. Провідні у світі засоби та знання приваблюють співробітників та студентів із понад 60 країн світу.

Студенти отримають користь від професійного навчання, підкріпленого останніми галузевими дослідженнями, більшість з яких проводиться в Хартпурі. Студенти Hartpury також мають можливість тренуватися як спортсмен разом із навчанням у рамках однієї з 10 спортивних академій.

У університетському кампусі на суму 150 мільйонів фунтів стерлінгів є домом для найсучасніших навчальних закладів, багато з яких також є комерційними підприємствами та пропонують можливості для досвіду роботи поряд з курсом або як його частина.

Це включає комерційну ферму з новим агротехнологічним центром, центри терапії собак та коней, міжнародні заходи, клініки спортивних травм та професійних спортсменів, які тренуються на місці. У колекції тварин університету також є міжнародні арени, новітні технології та понад 70 видів. Студенти матимуть усе необхідне для втілення теорії з класу на практиці.

Ми вітаємо всіх студентів стати частиною сім’ї Хартпурі , спираючись на нашу репутацію місцевого, регіонального, національного та міжнародного постачальника високоякісного навчання та освіти.

Розташування

  • Gloucester

    Hartpury University Hartpury House, GL193BE, Gloucester

    Запитання