© Eli Haney, Northwest University photographer
Harding University

Harding University

Harding University

Введення

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Ми є спільнотою, яка прагне підтримати та кинути виклик нашим студентам реалізувати весь свій потенціал. Наша місія - забезпечити якісну освіту, яка призведе до розуміння та філософії життя, що відповідає християнським ідеалам.

Історія

Хардінг розпочав свою діяльність як старший коледж у 1924 році, коли два молодших коледжі, Арканзаський християнський коледж та Харперський коледж, об'єднали свої об'єкти та активи, прийняли нову назву Коледж Хардінга і розташовані в кампусі Арканзас Крістіана в Моррілтоні, Арк. була заснована в 1915 році в Харпері, штат Кан., а Арканзас Крістіан був зафрахтований в 1919 році.

Після завершення дослідження, розпочатого в травні 1978 року, піклувальна рада схвалила рекомендовану дослідженням зміну Хардінга на університетський статус, а 27 серпня 1979 року назва закладу офіційно стала Harding University .

Коледж був названий на згадку про Джеймса А. Гардінга, співзасновника та першого президента Біблійної школи Нешвілла (нині університету Девіда Ліпскомба) у Нешвілі, штат Теннессі. Проповідник, вчитель та християнський педагог Джеймс А. Гардінг надихнув своїх співробітників і пов’язує ентузіазм з християнською освітою, яка залишається важливою традицією в Harding University .

Злиттям JN Armstrong, який прослужив п'ять років президентом Харпера, став президентом Коледжу Хардінга, а AS Croom, президентом Арканзасу Крістіаном протягом двох років, став віце-президентом з питань бізнесу. У 1934 році Гардінг був перенесений на теперішнє місце в місті Сірсі, штат Арк., В кампус колишнього жіночого закладу, Коледж Геллоуей.

Один з перших випускників Гардінга, Джордж Бенсон, повернувся з місійної роботи в Китаї в 1936 р. І став президентом його альма-матер. Енергійний викладач швидко скерував коледж із глибокої заборгованості та розпочав шлях до фінансової стабільності, національного визнання та академічної акредитації. Коли доктор Бенсон пішов у відставку в 1965 році, його 29 років невтомної служби були більш ніж очевидними в багатомільйонному кампусі, регіональній акредитації, сильному факультеті та постійно зростаючій кількості студентів. Доктор Бенсон помер у грудні 1991 року і похований у місті Сірсі.

Доктор Кліфтон Л. Ганус-молодший, випускник 1943 р., Обіймав посаду президента з 1965 по 1987 рр. Колишній голова кафедри історії та віце-президент коледжу, доктор Ганус підтримував прагнення свого попередника до досконалості, керуючи планом вдосконалення університетського містечка та розширення. За час його управління кількість відвідувачів зросла з 1472 восени 1965 року до 2767 восени 1986 року. Було побудовано сім основних навчальних корпусів, чотири великі зали та кілька квартир для одружених студентів. Додаток до Наукового корпусу в розмірі 1 мільйон доларів було завершено в 1984 році. Також було відремонтовано та / або збільшено шість навчальних корпусів. Програма медсестер, програма соціальної роботи, програма підготовки місій, Школа біблійних досліджень (з програмами в Сірсі та Нассау, Багами) та програма Harding University у Флоренції (Італія) були розроблені під час його управління. У Мемфісі, штат Теннессі, Вища школа релігії зазнала значного зростання, отримала акредитацію Південної асоціації та додала до своєї програми ступінь доктора міністерства. Після виходу на пенсію доктор Ганус став першим канцлером Гардінга, і на його честь піклувальна рада назвала фізкультурний комплекс Кліфтон Л. Ганус-молодший атлетичний центр.

Доктор Девід Б. Беркс став четвертим президентом Хардінга в травні 1987 року. Випускник 1965 року, він є членом факультету з 1967 року, а раніше працював деканом Школи бізнесу. Будучи професором бізнесу та директором програми американських студій, доктор Беркс отримав нагороду "Заслужений вчитель" у 1974 та 1986 рр., Який вийшов у відставку, техасець та консультант, він написав "Християнську альтернативу для моделювання бізнесу та стратегічного управління". Він запровадив курс християнської ділової етики - вимоги для всіх спеціальностей бізнесу. Він має докторську ступінь адміністрації вищої освіти в Університеті штату Флорида. Під його керівництвом Університет пережив рекордний ріст прийому та надання та, що більш важливо, продовжує робити значний наголос на християнському служінстві.

Доктор Беркс звільнився з посади президента в травні 2013 року. Після виходу на пенсію він став канцлером Хардінга, а доктор Ганус - першим почесним канцлером. Доктор Беркс досі має офіс у кампусі та бере активну участь у спільноті Хардінга. Прослуживши 73 роки в штаті Harding University , почесний канцлер Кліфтон Лойд Ганус-молодший помер 9 вересня 2019 року у віці 97 років.

Доктор Брюс Д. Макларті офіційно став п’ятим президентом Хардінга 1 червня 2013 р. До того, як був призначений президентом, доктор Макларті був віце-президентом університету з духовного життя протягом восьми років. До роботи в Хардінгу він був міністром кафедри в коледжі Церкви Христа в Сірсі в 1991-2005 роках. До приїзду до Сірсі він проповідував у Куквіллі, штат Теннессі; Мемфіс, штат Теннессі; Маркс, міс .; та Вілліфорд, Арк. Він та його дружина Енн також проводили час у Меру, Кенія, як місіонери.

Доктор Макларті закінчив у 1978 році бакалавр Біблії в тодішньому коледжі Хардінга. У 1982 році він отримав ступінь магістра. з теологічної школи Гардінга. Він отримав ступінь Д. від Духовної семінарії Ешленда (Огайо) у 2010 році. Доктор Макларті отримав нагороду Видатного випускника від Біблійного коледжу та служіння в Гардінгу в 1999 році. Він писав статті для християнського журналу 21 століття, журналу Upreach, журналу Image, The Gospel Advocate, і журнал "Церква і сім'я" Гардінга. Окрім написання статей, він також написав книгу "Подорож віри: Прогулянка з Ісусом через Євангеліє від Івана", яка вийшла у 1997 році.

Під час свого інавгураційного звернення 20 вересня 2013 р. Доктор Макларті вигадав фразу «Спільнота місій» як визначення того, що Гардінг був, є і має на меті стати. Він сподівається і надалі об’єднувати студентський колектив, викладачів та персонал як спільноту, оскільки всі працюють, щоб щодня служити Богові та один одному.

Розташування

  • Searcy

    East Market Avenue,915, 72149, Searcy

    Запитання