Hannover University Of Music, Drama And Media

Hannover University Of Music, Drama And Media

Hannover University Of Music, Drama And Media

Введення

Ганноверський університет музики, драми та медіа Ганновер (HMTMH) - одна з найвідоміших установ Німеччини для професійної підготовки та академічних досліджень у культурно-мистецькій галузі. Близько 400 викладачів, серед них численні художники, освітяни та науковці, які прославилися на світовому рівні, навчають майже 1500 студентів з усього світу.

Баланс між музикою, драмою, освітою та науковими дослідженнями та прагнення до досконалості як на найвищому рівні сольного виступу, так і в ширшій підготовці гравців та викладачів ансамблю є основою розуміння HMTMH своєї ролі. З цією метою Університет пропонує широку, але диференційовану пропозицію курсів та програм, що наразі складається з 33 навчальних програм, доповнених майстер-класами світового класу.

Близько 500 публічних концертів та виступів на рік роблять HMTMH одним з найбільших організаторів культурних заходів у штаті Нижня Саксонія. З метою надання довгострокової підтримки «Ганноверу, регіону культури» та «Нижній Саксонії, країні музики», єдина консерваторія Нижньої Саксонії постійно обмінюється суспільством та ініціює низку музично-просвітницьких заходів.

Розташування

  • Hanover

    Neues Haus,1, 30175, Hanover

    Запитання