Keystone logo
Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

Введення

Ласкаво просимо до Hamburg University of Technology університету (TUHH)

«Технологія для людства є основним девізом Hamburg University of Technology . Саме так ми готуємо молодих людей бути відданими інженерами з технологіями та екологічністю разом на увазі. Ось чому наші вчені-дослідники працюють над основами та додатками разом з іншими колегами та з бізнесом і промисловістю.

Технологія для людства – це те, з чим ми в ТУ Гамбурга щодня відчуваємо в наших областях компетенції та міждисциплінарних досліджень. Зелені технології, біотехнології та авіаційні та морські системи визначають профіль ТУ Гамбург. Цифровка, матеріалознавство та інженерні методи — це наші щоденні інструменти і водночас наші передові теми дослідження, оскільки ми прагнемо зробити технологію дещо більш людською з кожним днем.

Разом з нашими партнерами в бізнесі та промисловості ми щодня працюємо над технологією для людства. Перенесення досліджень у застосування є основною перевагою ТУ Гамбург. У співпраці з дочірньою компанією TU Hamburg Tutech GmbH наші вчені та студенти переносять свій досвід у регіоні та часто отримують нове уявлення про наступні фундаментальні дослідницькі теми.

З кожним днем наші студенти наближаються до технології для людства. На базових лекціях, стажуваннях або факультативах вони завжди твердо спрямовані на те, щоб зробити Гамбург, регіон і світ трохи кращими, використовуючи інженерні ноу-хау та методи.

Завдяки технології для людства ми створюємо яскраве робоче місце для близько 1500 співробітників з багатьох країн. Будь то техніки чи адміністратори, помічники студентів чи колеги з управління будівлею, усі вони своєю роботою роблять можливим викладання та дослідження в ТУ Гамбурга.

Я запрошую вас озирнутися навколо — як у цифровому форматі, так і на місці — і самостійно відкрити ТУ Гамбург та його людей. Побачте молодих студентів і досвідчених науковців у їхніх щоденних дослідженнях нових горизонтів для Гамбурга та за його межами. Зрештою: технічно це можливо!»

твій щиро,

Андреас Тімм-Гіль
Президент

Місія

Основоположні принципи TUHH унікальні в Німеччині. Пріоритет дослідження, міждисциплінарний підхід, інновації, регіоналізм та інтернаціоналізм є обов'язковими основами того, що ми робимо. Дослідження, навчання та трансфер технологій зосереджені навколо головної теми розробки технологій для людей.

Опис місії:

TUHH - це конкурентний університет, що спеціалізується на підвищенні якості та високоякісних стандартів. TUHH присвячений принципам Гумбольдта (єдність досліджень та освіти). TUHH має сильну міжнародну спрямованість, а також зосереджує свою увагу на своєму місцевому середовищі. Це робить це, сприяючи розвитку технологічної та наукової компетенції суспільства. Прагнучи до досконалості на національному та міжнародному рівнях у сферах стратегічних досліджень. Навчання молодих інженерів та вчених у рамках складних програм з використанням передових методів навчання.

Розташування

  • Hamburg

    Am Schwarzenberg-Campus,1, 21073, Hamburg

Запитання