Hakkari University

Hakkari University

Hakkari University

Введення

Місія Hakkari University полягає у досягненні та навчанні наукового менталітету за допомогою незалежних досліджень та творчої діяльності, в якій як галузі освіти, так і педагоги несуть вільну думку, в якій дослідження, проведені в рамках науковості та достовірності, виходять за рамки пошуку кількісної цінності, в якій інтелектуальна свобода знаходить своє вираження завдяки прийняттю відмінностей та цілком природних та культурних багатств, які за існуючих умов можуть бути перетворені на новий ресурс.

Наше бачення як інституції полягає в тому, щоб стати університетом дослідників, в якому думки незалежні, різниці приймаються і терпляться, і це просувається на шляху до самореалізації на індивідуальній та соціальній основі.

Hakkari University був створений відповідно до 99-ї статті Закону про внесення змін до заяв, доданих до законодавчого декрету про кадровий склад викладачів у вищих навчальних закладах та Законі України про організації вищої освіти. 5765 та від 22.05.2008, а університет отримав свою юридичну особу як Hakkari University .

Факультет економіки і адміністративних наук, інженерний факультет, а також факультет педагогічних наук переведений з Університету Yüzüncü Yil ректорства був створений з постановою Ради Міністрів немає. 2011/2018, опублікований в Офіційному віснику № 27983 від 03.07.2011, а Богословський факультет та Факультет образотворчих мистецтв та Школа іноземних мов були створені Декретом Ради Міністрів № 2011/2088, опублікований в Офіційному віснику № 28031 та від 20.08.2011.

Çölemerik спеціальні переведено з Yüzüncü Йил університет Юксек професійного коледжу і охорону здоров'я Послуги професійного коледжу продовжує свою діяльність.

Були створені Інститут соціальних наук, Інститут науки і техніки та Центр безперервної освіти, що належать до Ректорату.

Крім того, в 2011 році було створено Операційне управління оборотним капіталом.

Розташування

  • Hakkâri

    Merzan Mah. Behind Küçük Sanayi Sitesi 433. Sok. No: 51 Merkez, , Hakkâri

    Запитання