H-FARM College

H-FARM College

H-FARM College

Введення

Ми віримо в молодь та в майбутні можливості

Ми є єдиною у своєму роді провідною платформою, де інновації, підприємництво та освіта живуть і ростуть разом

Ми є інноваційною платформою, яка підтримує створення нових бізнес-моделей та трансформацію та освіту молоді та компаній, що використовують цифровий підхід. Створена в 2005 році, ми першими у світі прийняли модель, яка об'єднує інвестиції, бізнес-консультації та цифрові розширені освітні програми в одне місце, і тепер ми є найважливішим інноваційним центром у Європі.

Наша місія полягає в тому, щоб провести цифрову трансформацію компаній та виробляти культури за допомогою нових бізнес-освітніх моделей.

H в нашому імені означає Людське, тому що люди лежать в основі всього, що ми робимо: послуг, відносин, взаємодій. Це змінюють люди. Майбутнє, про яке ми мріяли, є лише на початку, будуючи його разом з нами.

130284_stud.jpg

Світ змінюється, підштовхується технологічними інноваціями, які перетворюють кожен аспект суспільства

Ми вважаємо, що студентам потрібні натхнення та творчість для розвитку навичок, необхідних для вирішення завдань завтрашнього дня .

Освітній проект H-FARM характеризується інноваційним підходом, який робить революцію у навчанні та навчанні, допомагаючи студентам розвивати свій потенціал за допомогою динамічних програм , розвитку мультидисциплінарних навичок та використання нових освітніх інструментів.

Всі наші курси базуються на мультидисциплінарному, спільному, досвідному та конкретному підході.

Орієнтована на команду

Співпраця, включення та прозорість є основними в управлінні складними проектами. Методи роботи в команді, розвиток самосвідомості та м'яких навичок лежать в основі нашого підходу.

Інтерактивний підхід

Ми співпрацюємо з відвідувачами викладачів, експертних наставників та інноваторів, які використовують свій досвід з перших рук, щоб надати студентам найновішу інформацію.

Відкрита інновація

Ми завжди в курсі останніх тенденцій та технологічних інновацій, які відповідають на сьогоднішні виклики. Ми сприймаємо ті можливості, які стають можливими завдяки зміні.

Практичний досвід

Ми перетворюємо натхнення в реальність. Ми вчимося через експерименти з перших рук.

Протягом всього життя

Навчання - це процес протягом усього життя, як для професійного, так і для особистісного зростання.

130285_people-2557396_1920.jpg

Розташування

  • Roncade

    Tenuta Ca’ Tron, Via Sile 41 31056 Roncade (TV), 31056, Roncade

Запитання