Keystone logo
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Введення

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg (H-BRS) було засновано в 1995 році. Це динамічний і орієнтований на дослідження університет, у якому навчається близько 9000 студентів, приблизно 150 професорів і близько 400 наукових співробітників. Їх підтримують 300 висококваліфікованих лекторів з наукових кіл, бізнесу та промисловості. Додатково 280 співробітників працюють в адміністрації, бібліотеці та мовному центрі. Кампус університету розташований у містах Хеннеф, Рейнбах і Санкт-Августин. У Бонні університет керує Бонн-Ахенським міжнародним центром інформаційних технологій (b-it) спільно з Боннським університетом, Аахенським технічним університетом (RWTH) і Fraunhofer Gesellschaft. План розвитку університету містить стратегічні цілі, які наш університет має намір досягти до 2025 року, а також конкретні заходи, які вживаються для досягнення цих цілей - головним мотивом є сталість.

Навчається в Hochschule Bonn-Rhein-Sieg (H-BRS)

У H-BRS наразі ви можете вибрати з 38 навчальних програм на основі останніх результатів досліджень. Викладачі університету мають професійний досвід як у бізнесі, так і в академії. Наша чудова інфраструктура та добре обладнані лабораторії є такою ж невід’ємною частиною нашої пропозиції, як і наші численні робочі станції для ПК, наша загальноуніверситетська W-LAN, наша сучасна університетська та районна бібліотека та наше активне життя в кампусі.

З університету в світ

Зважаючи на мінливі вимоги ринку праці, H-BRS стабільно підтримує періоди навчання за кордоном. Літні школи вже підходять для студентів у перших семестрах; вони в основному субсидуються Асоціацією збору коштів університету. Вивчення хоча б однієї іноземної мови є обов’язковим. Мовний центр, який є невід'ємною частиною університету, пропонує приблизно 15 мов. H-BRS співпрацює з понад 80 іноземними університетами в близько 30 країнах. У 2020 році частка іноземних студентів, зарахованих до H-BRS , становила приблизно 16%.

Особливості кампусу

  Стипендії та фінансування

  Кінець терміну надання заяв
  DeutschlandstipendiumMay 31, 2023

  Розташування

  • Sankt Augustin

   Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Sankt Augustin Campus

   • Rheinbach

    Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Rheinbach campus von-Liebig-Strasse 20 , 53359, Rheinbach

    • Hennef

     Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Hennef campus Zum Steimelsberg 7 53773 Hennef, 53773, Hennef

     Запитання