Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Введення

Хто ми

У Колумбійському коледжі мистецтв та наук GW процвітає, критичне мислення є ендемічним, співпраця є постійною, а навчання в реальному світі йде рука об руку з навчанням. Через завидне розташування коледжу в самому центрі столиці країни, активне залучення починається в аудиторії та триває в залах уряду, галереях музеїв, лабораторіях NIH, NASA та DOE, посольствах міжнародних дипломатів та задній куточок Смітсонівських та інших поважних установ.

Коледж є інтелектуальною та творчою основою університету, місцем, де мистецтво, гуманітарні науки, суспільні науки та природничі науки збираються разом, щоб створити зв’язок ідей та можливостей. Будучи лідером серед національних закладів гуманітарних мистецтв через інноваційний навчальний план, який підкреслює перспективи, аналізи та комунікації, студенти магістрантів оснащені компетенціями, необхідними для ефективних та відповідальних громадян 21 століття. На професійному та докторському рівні студенти-аспіранти співпрацюють з науковим факультетом, який включає одержувачів Фулбрайта, нагороджених хореографів, опублікованих дослідників та критично відомих авторів для розширення спектру досліджень з питань, починаючи від контролю викидів парникових газів до заглиблення в аутизм причини, поширеність та лікування.

Ласкаво просимо до аспірантури Columbian College

Випускні програми в Колумбійському коледжі мистецтв і наук GW є магнітом для провідних науковців та каталізатором для вивчення та відкриття в широкому спектрі мистецтв, гуманітарних наук, а також соціальних та твердих наукових галузей. Наші ступені та сертифікати інтегрують найвищий рівень освіти, від наших всесвітньо відомих програм з таких предметів, як історія, політологія та державна політика, до нашої новаторської роботи в галузі арт-терапії, судових експертиз та політики та практики охорони здоров'я ЛГБТ. Вчений ступінь однієї з 82 програм мистецтв та наук GW не схожий на жоден інший досвід аспірантури.

Ми не лише відійшли від найвпливовіших установ у Вашингтоні, округ Колумбія, але наші викладачі та мережі випускників включають надзвичайну різноманітність міжнародно визнаних лідерів. У Колумбійському коледжі вам дадуть інструменти для процвітання як в інтелектуальному, так і в професійному плані.

Статистика

Конкурентні. Підключено. Всебічний.

 • 2800 аспірантів
 • 49 магістрів
 • 24 докторські ступені
 • 15 сертифікатів випускників
 • 534 Факультет денної форми навчання
 • 80 000+ випускників Колумбійського коледжу (живуть у всіх 50 штатах та понад 120 країнах)

  Прийом

  Докторські, магістерські та випускні програми Колумбійського коледжу пропонують перетворюючий досвід, який поєднує студентів з деякими з найвпливовіших лідерів та установ, співпрацюючи з державними та приватними організаціями у столиці країни та по всьому світу.

  Наші аспіранти готуються до академічного та професійного просування через освіту, поглиблену суворою стипендією та практичним застосуванням.

  Стипендії та фінансування

  Ми знаємо, що відвідування аспірантури може бути важливим рішенням, особливо якщо мова йде про фінансування вашої освіти. Колумбійський коледж пропонує різноманітні можливості фінансування, включаючи стипендії на рівні програм та нагороди на основі заслуг. Кілька офісів у GW також присвячені наданню фінансової допомоги, стипендій та грантів.

  Навчання та оплата в GW порівнянні з середніми по країні для приватних університетів. Ці витрати, встановлені Радою опікунів GW, зазвичай збільшуються з року в рік і можуть змінюватися залежно від програми та місця розташування.

  Стипендія глобальних лідерів

  GW цінує різноманітність і основу, яку вона забезпечує для багатого освітнього досвіду як у класі, так і поза ним. У нашому все більш глобальному суспільстві багатокультурність та знання необхідні для задоволення потреб ХХІ століття. Коли люди різних релігій, культур та історій навчаються та навчаються разом, ми набуваємо ширшого бачення навколишнього світу.

  Студенти можуть отримувати винагороду за навчання до 10 000 доларів США за навчальний рік. Натисніть на посилання нижче, щоб дізнатися більше.

  Види фінансування

  Навчання

  Нагороди за навчання - це нагороди, які покривають лише навчання та застосовуються безпосередньо до вашого студентського рахунку. Нагороди за навчання варіюються за розміром від приблизно 1 кредиту до повного навчання для аспірантів. Винагорода за навчання не вважається оподатковуваним доходом

  Стипендія

  Стипендія - це прожитковий мінімум, який виплачується студентам для підтримки навчання. Стипендії не вимагають жодної роботи, крім власної навчальної роботи студента. Стипендії є оподатковуваним доходом і повідомляються до IRS. Однак стипендії не є отриманим доходом, тому GW не утримує податок на прибуток із виплат стипендій. Стипендії виплачуються щомісяця на початку місяця.

  Заробітна плата (помічник)

  Заробітна плата - це щомісячна виплата за надані послуги, такі як асистент аспіранта або асистент наукового співробітника. Вони різняться за розміром і залежать від відпрацьованих годин. Це оподатковуваний, зароблений дохід для студента, який підлягає оподаткуванню федеральним, державним та федеральним податком, як і будь -яка оплачена робота. Нові іноземні студенти, рідною мовою яких не є англійська, повинні мати бали TOEFL 100 (IELTS 7.0), щоб мати право на отримання диплома GA.

  Статистика випускників

  Рейтинги

  Рейтинги коледжу USA Today

  • 7 -й найкращий коледж політичних наук США

  Академічний рейтинг університетів світу за 2018 рік

  • Провідні 76-100 шкіл суспільних наук у світі

  US News & World Report

  • Історія, 59 -а найкраща в США
  • Економіка, 63 -а найкраща в США
  • Англійська, 67 -а найкраща в США

  Розташування

  • Washington

   22nd Street Northwest, 801, 20052, Washington

   Запитання