Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Введення

Університет ім. Техналіки імпераріалу Гуаякіля присвячений забезпеченню освіти передового досвіду, сприянню формульно-прикладним дослідженням та розвитку лідерів у багатьох дисциплінах. Для студентів, які хочуть дослідити проблемні структури, що стоять перед країною та діловим світом, Університет ім. Техналіки ім.Гуаякіля пропонує неперевершений досвід завдяки нашим напрямкам досліджень.

Студент, зацікавлений у вступі до Університету технологічної імперарії Гуаякіля, може отримати доступ до програми фінансової допомоги, яка дозволить їм закінчити навчання в одному з найкращих університетів Гуаякіля. Університет має курси очних, дистанційних та онлайн-методів, крім того, ви можете отримати доступ до однієї з наших різних міжнародних угод, щоб мати глобальну освіту.

Заснований у 2000 році, Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil є молодим центром вищої освіти, але йому вдалося піднятися, щоб стати частиною найкращих п'ятнадцяти університетів вищої категорії на національному рівні завдяки своїй відданості освіті якості.

Університет технологічної імперарії Гуаякіля - це приватна, автономна, некомерційна установа з юридичним статусом, створена та затверджена Законом 2000-50. Опубліковано в Офіційному віснику № 6; 31 січня 2000 року. З моменту свого створення UTEG продемонструвала свою відданість навчанню висококваліфікованих фахівців для вирішення проблем ділового світу. З листопада 2020 р. Рада із забезпечення якості, акредитації та оцінки якості вищої освіти CEAACES надала нам сертифікацію - університет, який отримав академічну пропозицію для студентів та аспірантів, поставивши нас до десятки найважливіших приватних університетів країни.

Розташування

  • Guayaquil

    Guayacanes,520, 090511, Guayaquil

    Запитання