Keystone logo
High Tech High Graduate School Of Education

High Tech High Graduate School Of Education

High Tech High Graduate School Of Education

Введення

Наш підхід

Боротьба Загальні Припущення

За більш ніж 75 років більшість американських шкіл послідували три стандартних методів, які так культурно вбудованих в майже бігти питання: ізолювати студентів від світу дорослих, окремий мислення робити, і поділ студентів за передбачуваної академічної здібності, класу, раси, статі, або знання мови.

Починаючи з 2000 року, High Tech High-K 12 шкіл скасував ці принципи по:

Визнаючи студентів через лотерею і групуючи їх неоднорідне Залучення студентів в світ дорослих роботи через місцях і стажування Інтеграція руки, серця і уми через строгих, руки-на проекти

ГНЕ готує педагогів для розробки і вважати, лідерство в програмах з паралельним прихильності до справедливості, суворості, і значення для всіх студентів. Замість того щоб створювати точні копії High Tech High, педагоги навчальних через GSE рекомендується використовувати наші клінічні сайти в якості контексту для навчання: можливість ризикувати, відбитися на практиці і формувати своє власне бачення для ефективного викладання, навчання і керівництва.

Ведучий з інноваційної практики

ГНЕ вийшов з, і повністю вбудований в, статут школи мережу інноваційних проектів на основі шкіл. Як тринадцяти High Tech High К-12 шкіл, які служать в якості контексту для навчання дорослих, Вікіпедія прагне забезпечити досвідом навчання, які персоналізовані, справжні і перетворюючої. GSE студенти створюють особисті плани навчання, проводити навчальну програму на основі проектів, вивчити свої власні питання через строгий запит, і розвивати цифрові портфелі демонстрації їх навчання. Вони вчаться на практиці і мають широкі можливості для вивчення перетин теорії і практиці і відображають їх навчання. Як студентів-медиків в клінічній лікарні, GSE студенти проходять курси і проводити дослідження, займаючись щодня в реальному світі ефективних, інноваційних шкіл.

Проектування для соціальної справедливості

High Tech High був заснований як акціонерний капітал експерименту в соціальній інтеграції класу. Робота виконати обіцянку нереалізований Браун проти. Рада з освіти, заявивши, "окремий, як по суті своїй нерівні" Високі технології Високі К-12 шкіл були розроблені, щоб забезпечити доступ і виклик для всіх студентів в рамках інноваційного середовища навчання. Від дизайну кожної школи в дизайні кожного навчального досвіду, HTH педагоги принести критичні лінзи справедливості у своїй роботі для розв'язання історико-системний пригнічення впливають знедолених студентів. Через прогресивне педагогіка орієнтована на більш глибокому навчання, студенти мають голос і вибір в їхньому навчанні і справжньої мети і аудиторії для їх роботи. У свою чергу, студенти в GSE вивчити зв'язки між справедливістю і дизайну в своїй практиці і розробити ефективні лідерські підтримати своїх колег у формуванні школи, інноваційних і справедливим.

Стратегічні пріоритети

НТН GSE прагне бути визнаним в країні і в усьому світі як концентратора прогресивного практики, пов'язаної з викладання, навчання і керівництва, і в якості моделі вдумливий, інтегрованої і перетворюючої післядипломної освіти, що має безпосередній вплив на К-12 шкіл. Це прагнення відображає особливий і унікальний потенціал НТН GSE в якості випускника школи, вбудованого в високоефективних та інноваційних К-12 шкіл для подолання світи теорії і практики, науки і в дії.

Для досягнення цієї прагнення, то НТН GSE намітив наступні три стратегічні пріоритети:

Стратегічний пріоритет номер один: ГНЕ прагне моделювати і просувати вдумливий і далекоглядними вчення і лідерство в рамках і за її клінічних сайтів. Стратегічний пріоритет номер два: ГНЕ покликана допомогти вчителям, адміністраторам і політикам в їх зусиллях по перетворенню викладання та навчання на місцевому, національному та глобальному масштабі. Стратегічний пріоритет номер три: GSE спрямований на забезпечення фінансової стійкості нашої установи, і забезпечити своє майбутнє.

Стипендія та інновації

ГНЕ має унікальний потенціал-як аспірантурі вбудованого в високоефективних та інноваційних К-12 шкіл-для подолання світи теорії і практики, науки і в дії. GSE викладачі та студенти проводять наукові дослідження, поділитися своєю роботою з академічними та професійними аудиторії, і підтримувати інноваційні практики більшою освітнього співтовариства. Ці зусилля служать чотири взаємопов'язані функції:

Інтеграція теорії і практики

GSE дослідження ґрунтується на переживань учнів, педагогів, шкіл і співтовариств. Ми об'єднати професійну практику і ремесла знання з різних теоретичних перспектив, щоб дослідити і розширити кожен. GSE викладачі та студенти поклав теорію на практиці, і в цьому, розширення прав і можливостей педагогів внести свій внесок в зростаючій бази знань викладання, навчання і ведучий, як практиків і теорії будівельників.

Підтримка справедливих і привабливі умови навчання

ГНЕ прагне до наукової роботи та практиці, що підтримує створення справедливого, займаючись середовище навчання для молоді, так і дорослих. Високі технології Високі К-12 шкіл отримали широке визнання на підходах до викладання і навчання, які підкреслюють персоналізації, підключитися до світу за межами школи, і запропонувати доступ і виклик для всіх учнів. ГНЕ надає ресурси і підтримку для педагогів і політиків, щоб створити такі середовища, по всій країні і по всьому світу.

Обслуговування шкіл і громад

ГНЕ спрямована на розвиток розуміння викладання та навчання, які дієві і цінність для громад, яким ми служимо. У дослідженнях навколишнього середовища та навчальних спільнот, ми підтримують етику взаємної уразливості, де дослідники і учасники займатися як співавтори в гонитві за більш глибокого розуміння. GSE викладачі та студенти діляться своїми розвиваються розуміння з учасниками дослідження, запрошувати учасників до співпраці конструктів значення, і сприяти діалогу, який веде до конструктивних дій.

Залучення науковців і практиків

Як вчених, що займаються у спільнотах практики, GSE викладачі та студенти поділяють нашу роботу як з професійної та академічної аудиторії, і шукати можливості для співпраці з освітянами та науковцями з інших установ. Крім того, GSE служить організатора критичних розмов, хостинг резиденції для освітян з різних країн світу і публікації без коробки, рецензованих журнал навчання дорослих в школах.

Результати навчання

Місія GSE є розробка відображають лідерів практикуючий, який ефективно працювати з колегами та спільнотами, щоб створити і підтримувати інноваційні, справжні і суворі умови навчання для всіх студентів. Це спільне бачення сформульовані в наших інституційних результатів навчання (Ilos) ~ до практики Вдумливий запит і відбиття (ІК), проектування справедливих Середу навчання (D), і брати участь в Лідерство для школи зміні (L) ~, а також відповідного навчання за програмами результатів для M.Ed. Програма. Як педагогів та керівників, випускники будуть вміти:

Практика Продуманий Ваше & Відображення (ІК)

Світловідбиваючі практика (IR1): Відображення, і критично проаналізувати свою власну практику, щоб направляти майбутні дії. Підключення (IR2): Узагальнити і підключити відповідну теорію і стипендію для їх власній практиці. Наукова Ваше (IR3): Дизайн, проведення і частка запит, що звертається суттєві питання своїй практиці.

Дизайн справедливих середу навчання (D)

Навчальні Дизайн (D1): Робота з колегами для розробки підходів до навчання, які підкреслюють персоналізації, підключитися до світу за межами школи і пропозиція доступу і виклик всіх учнів. Розробка програми (D2): Продемонструвати розуміння про те, як розподіл дорослих і студентських ресурсів впливає на створення справедливих умов навчання в школах.

Брати участь у Лідерство для школи зміні (L)

Спрощення (L1): Підтримка та сприяння учень і вчитель діалог спрямована на поліпшення викладання та навчання. Співпраця (L2): Участь колег і студентів у постійних зусиль, щоб створити справедливе, залучення середовища навчання.

Розташування

  • San Diego

    2150 Cushing Road

Запитання