Keystone logo
Grenoble IAE

Grenoble IAE

Grenoble IAE

Введення

Як Вища школа менеджменту при Університеті Гренобль-Альпи (UGA), Grenoble IAE має на меті навчати та розвивати як спеціалізованих менеджерів, так і менеджерів із подвійною компетентністю. Щоб виконати свою місію, Grenoble IAE спирається на практичний досвід і дослідників менеджменту світового рівня.

Grenoble IAE розвиває талант:

 • На бакалавраті (3-й рік) і магістратурі (M1 & M2) рівнях;
 • У програмах денного навчання, у програмах робота+навчання та в освітніх програмах для керівників;
 • У сфері маркетингу, менеджменту, фінансів, управління інформаційними системами, управління інноваціями та технологій.

Інновації та прогрес у методах управління в основі бачення Grenoble IAE

Grenoble IAEПідхід компанії базується на безперервних прикладних дослідженнях у поєднанні з невпинним бажанням спілкуватися з діловим світом. Велика енергія його дослідників у галузі наук управління, міцні партнерські відносини, які він підтримує з інженерними школами, практичні ініціативи, які він спонсорує на підтримку підприємництва, і (не забуваймо) висококваліфіковані випускники, яких він випускає рік за роком, — усі ці фактори сприяють покращення інновацій для всіх учасників екосистеми. Чи то з точки зору фінансів, чи то з точки зору економіки, добробуту суспільства та інновацій, Grenoble IAE уже значно вплинув на свою екосистему, поширюючи міжнародне визнання. У центрі всесвітньо відомої екосистеми IAE бачить лідерство в інноваціях і прапороносця прогресу в управлінській практиці.

60 років успіху

Розташована там, де наукові дослідження перетинаються з бізнес-інноваціями, Grenoble IAE займає унікальне місце в мережі бізнес-шкіл у Франції. З цієї привілейованої позиції школа побудувала свою репутацію на своїх програмах ступеня, включаючи магістра з управління стратегічними закупівлями (DESMA), магістра з кількісного маркетингу (le Quanti) і магістра з фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту (CCA). ).

128370_caisse_savon_alternantsdeGrenobleIAECPIERREJAYET151.jpg

Статистика

Чому вибрати Grenoble IAE ?

Оберіть навчання в Grenoble IAE , і ви скористаєтеся всіма можливостями школи управління якістю, включаючи комфортні умови, індивідуальну підтримку та професійне спілкування. У той же час ви матимете доступ до багатьох послуг великого державного університету на винятковому кампусі. Ви отримуєте найкраще з обох світів!

Практичний педагогічний підхід відповідно до бізнесу

Grenoble IAE узгоджує свої програми з потребами бізнесу, приділяючи особливу увагу прикладному навчанню. Завдяки своїм діловим зв’язкам, великій групі афілійованих професорів і мережі випускників Grenoble IAE підтримує постійні відносини з провідними компаніями через дослідницькі групи, комітети вдосконалення, університетські бізнес-кафедри, галузеві семінари (наприклад, з переговорів, підприємництва, або придбання), форуми для стажування та конференції: цілий рік у Grenoble IAE відбувається стимулююча діяльність!

Індивідуальний підхід до навчання

Оскільки працевлаштування є основою своєї місії, Grenoble IAE пропонує індивідуальну професійну підтримку. Консультування та орієнтація учнів на максимальну реалізацію потенціалу учня є однією з головних турбот педагогічного колективу школи. Завдяки мультидисциплінарному підходу та зв’язку з професійним світом Grenoble IAE поєднує низку компетенцій, заохочуючи підприємливість та інновації.

Сильна міжнародна спрямованість

Grenoble IAE має давні традиції співпраці з бізнес-школами світу; зокрема в Бразилії, Китаї, Індонезії та Росії. Щороку в Grenoble IAE навчається понад 500 студентів із 70 різних країн. Крім того, студенти Grenoble IAE можуть скористатися перевагами однієї з багатьох міжнародних програм обміну, щоб провести семестр чи рік, навчаючись або проходячи стажування за межами Франції. Або виберіть стати більш зосередженим на міжнародному рівні прямо тут, у Греноблі, зареєструвавшись на одну з п’яти програм M2, які пропонуються повністю англійською мовою.

Привітна атмосфера та фантастичні зручності

Grenoble IAE вітає вас із сучасними та повністю обладнаними будівлями як у Греноблі, так і у Валансі. Виняткове студентське життя на кампусі в збереженому природному середовищі дозволяє студентам займатися різними видами спорту, а в деяких випадках навіть на світовому рівні. У Grenoble IAE є кілька студентських клубів, які оживляють і збагачують щоденне студентське життя. Це і AIESEC, і Junior Enterprise, і клуби просування гуманітарних проектів.

Бренд IAE - Важлива мережа!

Grenoble IAE належить до мережі університетських шкіл менеджменту IAE FRANCE. Ця мережа з 35 шкіл включає понад 30 бакалаврів, магістрів і докторів філософії. програми з менеджменту та об’єднує 49 500 студентів. IAE France — це важлива мережа професіоналів і знак якості.

  Статистика випускників

  Особливості кампусу

  Здійсніть віртуальний тур нашими кампусами

   Розташування

   • Grenoble

    Grenoble, Франція

   • Valence

    51 rue Barthélémy de Laffemas, 26901, Valence

   Запитання