Gratz College

Gratz College

Gratz College

Введення

Онлайн та особисто

З акцентом на інновації та гнучкість, Gratz College пропонує ступені та сертифікаційні програми в Інтернеті. Отримайте ступінь з курсами, які стимулюватимуть ваше мислення, просувати свою кар'єру та підтримувати свої цінності. Літній інститут запрошує вас до досвідчених курсів на кампусі та в класі.

Гратц коледж надає вам унікальний навчальний досвід, адаптований до ваших потреб та інтересів. Насолоджуйтесь індивідуальним навчальним планом, гнучкими можливостями навчання та підтримуючою, зацікавленою спільнотою учнів.

Грацький коледж готує студентів стати лідерами у своїх професіях та громадах протягом століття. Грац працює відомими факультетами зі всього світу, щоб залучити студентів до суворого, провокаційного дослідження.

GRATZ - Adina1 від SNPictures на Vimeo.

Історія та Місія

Грацький коледж має назву багатоповерхової єврейської родини, чия багата історія переплітається з Філадельфією та, дійсно, з усіма Сполученими Штатами. Значення назви Граца виходить за межі стін коледжу, до часу американської революції. Сімейна історія Гратца - це один із патріотизму, економічного успіху, благодійності та підтримки єврейської освіти.

Ребекка Гратц (1781 - 1869), мабуть, був найвідомішим і натхненним членом сім'ї. У 1838 році Ребекка створила єврейське товариство недільних шкіл у Філадельфії, яке стало стартовою майданчиком для всієї єврейської церковної освіти в Північній Америці. Вона також була глибоко стурбована соціальними проблемами її дня. Ребекка сприяла створенню жіночого єврейського благодійного товариства, єврейського прийомного будинку, паливно-енергетичного товариства, швейного суспільства тощо. З безліччю досягнень її імені важко зрозуміти, чому, за чутками, Rebecca Gratz є моделлю Ребекки, героїні в авангарді сера Вальтера Скотта.

Безсумнівно, натхненна Ребеккою, її брат Химан приєднався до єврейського товариства освіти Філадельфії для фінансування учительського коледжу з єврейської освіти. Формально заснована в 1895 році як перший незалежний коледж єврейських студій в Північній Америці, коледж Gratz продовжує місію сім'ї Гратців сьогодні, прагнучи до якісної освіти та єврейської громади.

Місія

Гратц коледж забезпечує плюралістичну освіту та залучає студентів до активного навчання для професійного зростання та особистого збагачення. Gratz пропонує студенти та студенти, а також навчальні можливості для дорослих та підлітків. Завдяки продуктивному партнерству, коледж також прагне підтримувати та розширювати свої інституційні та академічні відносини у Філадельфії, Північній Америці та у всьому світі.

Багато програм Гратца відображають історичну спрямованість коледжу на єврейські студії та освіту. Широко віддаючи перевагу інтелектуальному та професійному зростанню різноманітних виборчих округів, Коледж створює доступ для студентів у всьому світі, щоб стати лідерами у своїх професіях та громадах.

Бачення

Грац Коледж міжнародно визнаний лідером у розробці ефективних педагогів, професіоналів, лідерів та вчених, як всередині, так і за межами єврейської громади; натхненні навчаються на все життя; і допомагає побудувати поінформовані та міцні громади через освіту, засновану на єврейських цінностях.

Основні цінності

1. Укріплення та розвиток освітніх та інших професійних ресурсів для єврейської громади

2. Сприяння навчанню протягом життя та любов до знань

3. Натхнення навчання та досягнення академічного досвіду

4. Виховання критичного мислення

5. Забезпечення цілісності та етики як основи для ведення інституції, її персоналу та навчального процесу

6. Підвищення кваліфікації та стипендії

7. Сприяння різноманіттю та повазі особистості

8. Створення спільнот учня шляхом співпраці

9. Підтримка єврейської перспективи на ринку ідей.

Розташування

  • Philadelphia

    7605 Old York Rd. Melrose Park, 19027, Philadelphia

    Запитання