German University of Technology in Oman

German University of Technology in Oman

German University of Technology in Oman

Введення

Історія німецького технологічного університету (GUtech) може бути простежена ще в 2003 році, коли прозорливий Оманис передбачав створення високоякісного технологічного університету в Омані. Це бачення було натхнене напрямками Його Величності Султана Кабуса для забезпечення якісної вищої освіти в Омані приватними інвесторами.

До Університету Аахена в Німеччині звернулися з наміром привернути німецьку досконалість в освіті до Омана. Після кількох років обговорення та переговорів засновники були готові розпочати план дій для створення університету. У серпні 2006 року компанія Oman Educational Services LLC (OES), товариство з обмеженою відповідальністю відповідно до законів Султанату Оман, була створена для створення університету на офіційній основі. OES також є юридичною особою, відповідальною за ініціювання освіти, пов'язаної з майбутніми проектами.

У грудні 2006 року було підписано угоду про співпрацю між RWTH Aachen University і OES, що відкрило шлях до створення приватного університету в Султанаті Оман. Це закріпило основу для всього, що передбачив засновник: високоякісний технологічний університет в Омані. Зокрема, угода заклала основу для співпраці між OES та RWTH Aachen University з точки зору навчальних планів, забезпечення якості та експертизи, а також створення технологічного університету. Всі програми GUTECH були розроблені у співпраці GUtech з RWTH Aachen University в Німеччині.

Бачення

German University of Technology in Oman (GUtech) прагне стати провідним технологічним університетом в Омані та регіоні, що визначає найвищі стандарти освіти, досліджень та інновацій.

Місія

GUtech надає студентам освіту, необхідну для отримання висококваліфікованих та соціально відповідальних випускників, керуючись німецьким досвідом у галузі науки та технологій, міцно обгрунтовуючи культуру та спадщину Омана. Університет сприяє творчому та критичному мисленню, спрямованому на розвиток наукових досліджень та розробок, і, таким чином, спрямований на обслуговування суспільства в цілому.

Цінності

GUtech дотримується етичних принципів у всіх своїх починаннях. Зокрема, університет приймає студентів та працівників обох статей, усіх етнічних, географічних, культурних та релігійних традицій. Університет заохочує об'єднання в мирі і з толерантністю і вітає подальший міжкультурний обмін між Оманом і Німеччиною.

Розташування

  • Muscat

    German University of Technology in Oman, , Muscat

Запитання