Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Введення

CH Sandage School of Business

Дякуємо за зацікавленість у Школі бізнесу Sandage CH університету Грейсленда, яка пропонує спеціальності з бухгалтерського обліку, аграрного бізнесу, ділового адміністрування, економіки, маркетингу в соціальних мережах та управління спортом. Вас навчатимуть турботливі, віддані своїй роботі викладачі, для яких викладання - це не просто робота - це пристрасть.

В університеті Грейсленд студенти вчаться через досвід - через роздуми про те, що робити. Ця форма навчання називається експериментальним навчанням, і вона допомагає студентам краще зрозуміти курсові роботи, мати перевагу перед студентами в інших закладах та отримати кращу роботу. Можливості включають: Основний голос виклику молодих споживачів, який проводить Principal Financial Group, змагання з продажу та маркетингу з баскетбольною командою Iowa Wolves D-League, робота на конференціях та національних спортивних заходах, організованих Атлетичною конференцією Heart of America та Національною асоціацією Intercollegiate Athletics (NAIA), виробничі потужності в штаб-квартирі корпорації Vermeer та складські приміщення в Casey's General Stores Inc., а також численні провідні спікери. Інтернатури - це ще один важливий компонент для розширення досвіду навчання студентів, який просувається в наступних галузях навчання протягом навчального року та влітку: бухгалтерський облік, сільськогосподарський бізнес, адміністрування бізнесу, підприємництво, фінанси, міжнародний бізнес, менеджмент, маркетинг, людські ресурси управління, маркетинг у соціальних мережах та управління спортом.

Як частина Школи бізнесу CH Sandage, Центр вивчення вільного підприємництва та підприємництва Sandage дозволяє Університету Грейсленд продовжувати дух вільного підприємництва серед студентів, викладачів та громади. Якщо ви вирішите стати членом нашої нагородженої команди Enactus, ви отримаєте досвід власного підприємницького духу, беручи участь у місцевих та міжнародних проектах, які покращують спільноти та планету. Будучи студентом CH Sandage School of Business в Graceland, ви також матимете можливість брати участь та керувати такими організаціями, як Ag Business Club, Клуб розвитку громад, Інвестиційний клуб тощо.

Розташування

  • Lamoni

    University Place,1, 50140, Lamoni

    Програми

    Запитання