Keystone logo
Graceland University

Graceland University

Graceland University

Введення

Graceland University — це спільнота, присвячена винятковій вищій освіті

Ми грунтуємося на гуманітарному мистецтві та віддаємось забезпеченню прогресивних академічних потреб студента 21 століття.

Graceland University , заснований у 1895 році та спонсорований Спільнотою Христа, — це більше, ніж просто школа. Це спільнота пристрасних, турботливих і відданих людей, які ставлять свої стосунки зі студентами на перше місце. Активна мережа випускників Graceland виходить далеко за рамки часу, проведеного студентом у кампусі.

Місця розташування

Кампус Ламоні: головний житловий кампус розташований у Ламоні, штат Айова, приблизно за годину їзди на південь від Де-Мойна. Це красивий, гостинний кампус, який охоплює 170 акрів на пагорбах південної Айови. Наш спортивний комплекс може похвалитися футбольним полем зі штучним покриттям, відкритою доріжкою олімпійської якості та найкращим на конференції футбольним комплексом. Helene Center for the Visual Arts є предметом заздрості для інших шкіл, а Resch Science and Technology Hall пропонує чудові умови та обладнання, що відповідає галузевим стандартам. Наш регіональний центр виконавського мистецтва, Shaw Center, має аудиторію на 500 місць, зал для концертів на 100 місць, повністю настроюваний театр із чорним ящиком, красиве нове фойє та атріум, а також приголомшливий відкритий амфітеатр. Сорок вісім студентських квартир було відкрито восени 2011 року на краю кампусу, а нещодавно відремонтований і розширений студентський союз Newcom має спеціальну ігрову кімнату, комп’ютерну лабораторію та великий простір для зустрічей студентів.

Кампус Independence: наш кампус Independence розташований у місті Індепенденс, штат Міссурі, і є домом для Школи медсестер Грейсленда та Семінарії Спільноти Христа. Онлайн-програми Graceland працюють на IC, який був відкритий у 1969 році. Зручний для студентів заклад площею 55 000 квадратних футів оснащений найсучаснішими навчальними інструментами та ресурсами, включаючи всебічну бездротову мережу, лабораторію медсестер, оснащену камерами для запису і демонстрації відтворення, а також відзначену нагородами бібліотеку медсестер. IC також пропонує освітні та бізнес-програми для вчителів.

Онлайн-програми: Graceland є піонером у дистанційному навчанні з десятиліттями досвіду надання виняткової освіти в комфорті студентських домівок. У 2000 році Грейсленд перейшов на суто онлайн-метод доставки для кількох програм: ступінь магістра наук із сестринської справи, RN до BSN, RN до MSN «міст», бакалавр мистецтв у сфері управління охороною здоров’я та доктор практики медсестринства. .

Professor lecturing at the front of a class

Бачення, місія, цінності

Graceland University навчає студентів для поглибленого навчання, продуктивної кар'єри та багатого життя. Його студентський корпус є цільовою, але різноманітною групою, яка включає людей різного віку, походження та національного походження, які поділяють відданість навчанню. Його навчальна програма, міцно вкорінена в традиції ліберальних мистецтв і посилена практичним досвідом, орієнтованим на кар'єру, підтверджує різні стилі навчання та готує студентів стати компетентними професіоналами. Його висококваліфікований професорсько-викладацький склад відмінно викладає та займається науковою, творчою та професійною діяльністю. Разом з адміністрацією та співробітниками вони дуже піклуються про студентів.

Graceland пропонує навчальне середовище як для студентів, які навчаються в стаціонарі, так і для студентів, що не навчаються, яке сприяє особистому зростанню. Його складна академічна програма наголошує на радості навчання протягом усього життя, суворості інтелектуальної дисципліни та зв’язку обох із задовільним професійним та особистим життям. Його розмір виховує справжню турботу про людину, забезпечуючи спілкування та почуття причетності. Для студентів-інтернатів його насичена спільна програма, яка включає гуртки за інтересами, легку атлетику, студентське самоврядування, інтернатне життя та дозвілля, дає можливість розвивати навички міжособистісного спілкування, стосунків, творчості та лідерства.

Спираючись на християнські цінності людської гідності, взаємоповаги та соціальної відповідальності, Ґрейсленд вітає людей усіх конфесій. Він активно підтримує поради своєї спонсорської конфесії, Громада Христова, «шукати навчання навіть через навчання, а також через віру» і дійсно пропонує відчутне вираження прихильності церкви до відкритого та вільного пошуку знань через вищу освіту.

Грейсленд сприяє можливості, справедливості та світовому миру завдяки практичним та прозорливим діям.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

Бачення

Graceland University стане визнаним освітнім лідером, надихаючим і наділяючим можливостями людей для трансформаційного служіння та лідерства.

Місія

Graceland створює навчальні спільноти, де студенти розвивають свій потенціал для осмисленого та продуктивного життя.

Цінності

Грейсленд цінує навчання, цілісність та спільність. Грейсленд заохочує розвиток цих цінностей для збагачення життя та покращення світу.

Навчання

Ми віримо у процес життя впродовж відкритого та вільного пошуку правди.

Цілісність

Ми віримо, що розвиток інтелектуальних, фізичних, соціальних і духовних аспектів усіх людей є необхідним для здорового та повноцінного життя.

Громада

Ми цінуємо і вітаємо різноманітність і, як установа, спонсорована Громадою Христовою, віримо у притаманну цінність усім особам, вираженим через стосунки, побудовані на фундаменті безумовної любові та прийняття.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  12%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  13 до 1

Особливості кампусу

 • Розмір кампусу:

  170

 • Видатна архітектура:

  Higdon Administration Building - built in 1895. Shaw Center - the premiere performing arts facility in southern Iowa. The iconic Morden Center indoor athletic facility.

 • Кількість будівель:

  24

 • Проживання:

  Gunsolley, Graybill and Walker Resience Halls for men, Walker and Tess Morgan Residence Halls for women, Small and Thompson Apartments for upperclassmen.

Прийом

Graceland University — приватна школа гуманітарних мистецтв у центрі Америки. Це посередині скрізь. Позиціонування Graceland як в академічній, так і в географічній сферах пропонує іноземним студентам унікальну можливість продовжити навчання в університетському середовищі, насолоджуючись найкращим від серця Америки.

Подача документів до університету за кордоном може бути складною. Переїхати в іншу країну, будь то на семестр чи чотири роки, нелегко. У Graceland у нас є спеціалізований міжнародний радник із вступу та досвідчений персонал підтримки, який допоможе вам на кожному етапі процесу. На ваші запитання можна відповісти електронною поштою, текстовими повідомленнями, телефоном, Zoom, Facebook або іншими доступними для вас соціальними мережами. Приймальна комісія Graceland хоче переконатися, що ви отримаєте інформацію та швидко відповісте на ваші запитання.

Стипендії та фінансування

Щоб спростити процес отримання фінансової допомоги, Graceland присуджує єдину первинну інституційну стипендію, яка враховує ваші фінансові потреби, академічні досягнення, спортивні успіхи та вашу участь у позашкільних заходах, таких як мистецтво, музика, театр, комунікації, соціальні зміни та стійкість. Ваша стипендія Graceland буде адаптована до ваших сильних сторін та інтересів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Independence

  Graceland University 1401 W. Truman Rd. Independence, MO 64050, , Independence

  • Lamoni

   University Place,1, 50140, Lamoni

   Запитання